Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.
Kafayı yediniz ne ergenlik intihar eden edene :D
Kardeşlerim Allah verdiği canı yanlız Allah alır.Allaha isyan etmeyin.bir kız için hele Türkiye de bir erkeğe 3 kız düşüyor yenisini bulursun dünyada kız mı kalmadı.artı çok saçma tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok kızda çok üzülecek benim için öldü diye.az aklınızı çalıştırın biliyorum olacağı ya sana dönecek yada 3-5 gün sonra birilerini bulacaksınız birbiri için ölen başkasıyla olmaz onsuz asla dedikleriniz yalan olacak.bu işler böyle maalesef acıda olsa böyle.yani kısaca Allah aşkından büyük aşkınız olmasın bu sadece kendinizi kandırmak olur.ayrıca aşkın ömrü 2 sene felandır sonra aşkım canım cicimler hayvan okuz vs. Hakaretler oluyor tecrübe konuşuyor yazdıklarıma dikkate almanızı öneririm.sürekli şu döngü içersindesiniz sonuncuyu yani evleneceğiz kişiyi bulana kadar birini bulursun tanışır kaynaşır sever bıkar ayrılırsın oysaki önceki be kadar çok sevrrdin ne oldu sevgin diğerini bulana kadar :D boşuna kendinizi kandırmayın kısmetiniz kimse onla evleneceksiniz.tavsiyem erken evlenmeyin çünkü ondan bıkıp gözünüz dışarda kalmasın hayatınız yaşayın sonra cidiiiye geçin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İntihar edeceğim. Ama belki etmem oyuna çevirme işi seni severim çok iyi bi çocuksun ama çocuksu davranışlarda bulunma lütfen akıllıca karar vermelisin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allahın Verdiği Canı Senin Almaya HAKKIN YOK
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaş kapasitesini belirleyen çok güzel bir konu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 23:36)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaş kapasitesini belirleyen çok güzel bir konu.

Katılıyorum Sana.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 21:09)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Değmez yapma.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 23:29)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kafayı yediniz ne ergenlik intihar eden edene :D
Kardeşlerim Allah verdiği canı yanlız Allah alır.Allaha isyan etmeyin.bir kız için hele Türkiye de bir erkeğe 3 kız düşüyor yenisini bulursun dünyada kız mı kalmadı.artı çok saçma tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok kızda çok üzülecek benim için öldü diye.az aklınızı çalıştırın biliyorum olacağı ya sana dönecek yada 3-5 gün sonra birilerini bulacaksınız birbiri için ölen başkasıyla olmaz onsuz asla dedikleriniz yalan olacak.bu işler böyle maalesef acıda olsa böyle.yani kısaca Allah aşkından büyük aşkınız olmasın bu sadece kendinizi kandırmak olur.ayrıca aşkın ömrü 2 sene felandır sonra aşkım canım cicimler hayvan okuz vs. Hakaretler oluyor tecrübe konuşuyor yazdıklarıma dikkate almanızı öneririm.sürekli şu döngü içersindesiniz sonuncuyu yani evleneceğiz kişiyi bulana kadar birini bulursun tanışır kaynaşır sever bıkar ayrılırsın  oysaki önceki be kadar çok sevrrdin ne oldu sevgin diğerini bulana kadar :D boşuna kendinizi kandırmayın kısmetiniz kimse onla evleneceksiniz.tavsiyem erken evlenmeyin çünkü ondan bıkıp  gözünüz dışarda kalmasın hayatınız yaşayın sonra cidiiiye geçin.

Hocam bize düşenler başkasına gidiyor, yani bir erkek başına 0 veya 6 kız düşüyor tipe göre değişiyor yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-04-2015 Saat: 00:14)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-04-2015 Saat: 23:29)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kafayı yediniz ne ergenlik intihar eden edene :D
Kardeşlerim Allah verdiği canı yanlız Allah alır.Allaha isyan etmeyin.bir kız için hele Türkiye de bir erkeğe 3 kız düşüyor yenisini bulursun dünyada kız mı kalmadı.artı çok saçma tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok kızda çok üzülecek benim için öldü diye.az aklınızı çalıştırın biliyorum olacağı ya sana dönecek yada 3-5 gün sonra birilerini bulacaksınız birbiri için ölen başkasıyla olmaz onsuz asla dedikleriniz yalan olacak.bu işler böyle maalesef acıda olsa böyle.yani kısaca Allah aşkından büyük aşkınız olmasın bu sadece kendinizi kandırmak olur.ayrıca aşkın ömrü 2 sene felandır sonra aşkım canım cicimler hayvan okuz vs. Hakaretler oluyor tecrübe konuşuyor yazdıklarıma dikkate almanızı öneririm.sürekli şu döngü içersindesiniz sonuncuyu yani evleneceğiz kişiyi bulana kadar birini bulursun tanışır kaynaşır sever bıkar ayrılırsın  oysaki önceki be kadar çok sevrrdin ne oldu sevgin diğerini bulana kadar :D boşuna kendinizi kandırmayın kısmetiniz kimse onla evleneceksiniz.tavsiyem erken evlenmeyin çünkü ondan bıkıp  gözünüz dışarda kalmasın hayatınız yaşayın sonra cidiiiye geçin.

Hocam bize düşenler başkasına gidiyor, yani bir erkek başına 0 veya 6 kız düşüyor tipe göre değişiyor yani.

Merak etme büyüyünce bulursun git derslerine çalış 
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim hakkımı yiyenlere haram olsun ne deyim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sagopa Kajmer'in bir şarkısında; intihar ederken bile ya ölürsem kaygısı... diye bir cümle vardı.
Kalkmış forumda bu konuyu açıyorsun.Bununla beraber hem yaşının dışa vurduğu çocukluğu hem içinde ki o oyun ruhunu buraya yansıtıyorsun.İntihar edeceksen bunu neden bize söylüyorsun ki? Sırf egonun okşanıp sana yapma denmesi için neden bu denli çaba gösteriyorsun ki? Başarılarınla onure edilebilecekken neden bu tür davranışlarla küçümseniyorsun ki...Yapmayın sonra zamanı geldiğinde, bazı şeyleri anladığınızda eyvah para etmiyor.
Dün geçti, bugün biticek, Allah izin verdikçe yarınlar gelmeye devam edecek...Biraz akışında yaşamayı dene.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Derdin ne tam olarak anlatmadın bilmiyorum ama kız meselesi olduğu çok belli. Şu an benim halım senden daha kötü sen de biliyorsun. Ama kız için intihar edilmez. İntihar etme, mücadele et. Ayrıca karanlık adminin dediği gibi en çok aşkınız Allah'a olsun. Ayrıca Allah'ın şöyle bir sözü vardır: "Kimi benden daha çok seversen onu senden alırım. Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz yaşatarım.".
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede hiçbir kız için değmez bırak hayatını yaşa harbiden.Git kız arkadaşlarınla eğlen git dolaş,gez hayatını yaşa kısacası.Olayı bende tam bilmiyorum ne olduğunu fakat sadece bir kız için bunları yapmaya değmez.Her terkedilen aynı durumu yapsaydı dünyada insan kalmazdı emin ol :)) Sen takma kafana bu işleride yoluna devam et. :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allahın verdiği canı yalnızca Allah alır kardeşim.İntihar filan düşünme sen kardeşim.

(Sıkıntılardan dolayı ölümü istemeyin! Dayanamayan, "Ya Rabbi, hakkımda yaşamak hayırlı ise, yaşamayı, ölmek hayırlı ise, ölümü nasip et!" desin!) [Buhari]

(Kendinizi öldürmeyiniz!) [Nisa 29]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping