Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.
troll zamanlar be :'(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Değmez yapma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Değmez aynen yapma
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
NOT : Geri gelecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nedemek istedin TheBoss ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İntihar Etme!
Tehdit Eden Boy Senin ve Benim Hayalimiz Vardı.
Bölüm Şefi Olucaktık?
Ne Oldu.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 21:12)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nedemek istedin TheBoss ?
Yani insan kendi canına kolay kıyamaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaç defa denedim hastanelik olduğum var .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 21:14)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaç defa denedim hastanelik olduğum var .
Gerçekten canına kıyacak olsaydın hastanelik olacak değilde, direkt ölebileceğin birşey yapardın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende birçok kez denedim, atladım kolumu-bacağımı kırdığım oldu ancak ölmedim insan kendi canına öyle hop diye kıyamaz üzülür korkar yapamaz bak emin ol yapamayacaksın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlaç içtim ama ailem farketti ve devamını anlatmak istemiyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 21:16)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende birçok kez denedim, atladım kolumu-bacağımı kırdığım oldu ancak ölmedim insan kendi canına öyle hop diye kıyamaz üzülür korkar yapamaz bak emin ol yapamayacaksın :)

Anlıyorum küçük adam...
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 21:17)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlaç içtim ama ailem farketti ve devamını anlatmak istemiyorum :)
Geçmiş olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 21:21)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-04-2015 Saat: 21:16)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende birçok kez denedim, atladım kolumu-bacağımı kırdığım oldu ancak ölmedim insan kendi canına öyle hop diye kıyamaz üzülür korkar yapamaz bak emin ol yapamayacaksın :)

Anlıyorum küçük adam...

Geldi gene tipini.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Anlıyorum küçük adam...

Saint yapma böyle..Anladın sen. Konuya gelirsek; can tatlıdır, ayrıca bir çoğunuzun yaşı 12-15 arası bu yaşta olan birinin intihar etmek için ne gibi bir sıkıntısı olabilir ki? Gidin hayatınızı yaşayın kafanıza her şeyi takmayın tekrar diyorum can tatlıdır..

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 21:28)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Anlıyorum küçük adam...

Geldi gene tipini.
Hop.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2015 Saat: 21:17)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlaç içtim ama ailem farketti ve devamını anlatmak istemiyorum :)

Neden yaptığını bilmiyorum ama sana bir kaç şey önermek istiyorum .

Abi , kardeş , dost tavsiyesi .

Ergenliğimin ilk seneleri yalnızım arkadaşım yok ailem ile aram iyi değil , bileklerimi kestim intihar etmek istedim ama ne değişti ? Hiçbirşey,

En önemli şeyler kimi zaman hiç fark edilmeden geçip gidenlerdir bunu unutma .

Böyle düşünen arkadaşlara Umudunu Kaybetme filmini öneriyorum , hayatı insanları anlayabilmeniz için.
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir kız için aileni üzmeyi bile göze aldıysan hiç durma intihar et git,seni umursamayan birinin üzerine neden bu kadar düşülür anlayamıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir kız için intihar edeceksen sen yaşama diyorum yani ne önemi var ki şimdi afedersin benimde var sevgilim.. hergün görüşüyoruz okulda(lise) sorun yok 1 yıldır yani alnında ne yazarsa onu bekliyiceksin kardeşim kader neyse öyle öleceksin ya da intihar et kurtul
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
- Hayatta bir amacı ,bağlanacak umut bağlayacak daha ulvi bir ülküsü olmayanların yapacağı bir harekettir bu. Böyle saçma bir neden için intihar edebilmeyi göze alıyor ise bir insan, haliyle beyin ölümü çoktan gerçekleşmiş oluyor. Bence bedensel olarakta yaşamasının hiç bir anlamı yok. Hatta böyle durumlarda kişi öldü öldü. Ölmediyse ardılı bayanlar bu şahıstan artık pek bir randıman beklemesin.

- @OnLiNe hocamızın dediği gibi bu hayatta hiç bir şey senin canından kıymetli değil, açıkcası ben kimseyi iplemiyorum. Bu dünyaya bir defa geliyorsun, 1 dk öncesini bile bir daha yaşamayacaksın. Böylesine acınası saçma gereksiz bir şey için pff şuan halen bu konuda konuşmak bile koyuyor bana ya cidden. Sen bunu boşver de bana +4 rep borcun var onu vermeden öleyim deme ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping