Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Sitenizin Favicon'nunu Değiştirin
Lightbulb 
Bir çok yeni başlayan arkadaşlarımın sordugu soru bu moderatörler siz bilirsiniz ama isterseniz sabitleyin nedeni çok sorulan birşey.
Herkes site içeriğine uygun favicon koymak ister yada kendi zevkine göre bunu bilmeyen yeni başlayan arkadaşlarım var onlar için açtım bu konuyu değiştirmek istedikleri yer resimdeki kısımdır;

54c1g.png

Yapmanız Gereken şudur arkadaşlar;
Admin Paneline Girin - Şablonlar&Stil Adlı Bölüme Tıklayın - Şablonları Seçin - Kendi Kullandıgınız Temanın Şablonuna Girin - Header Şablonlarını Bulun Ve Tıklayın - Karşımıza 5 Seçenek Çıkar Onlardan "header" adlı sayfaya girin ve kodu en üste yapıştırın kaydedin.Kod;
Kod:
<link rel="shortcut icon" href="Resim Urlsi" type="image/x-icon" />

Arkadaşlar bazı kişiler soruyor illaki .ico uzantılı resim olmasımı lazım hayır .png .gif .jpg koyabilirsiniz boyutu önemli değildir otomatik boyutu küçülür. :)

İyi Forumlar FeneRLyy
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Saolun :)
İstediğim Resmin URL Sini Ekliyom Koduna En Üste Ekliyom Sayfayı Yeniledim Sayfa Hala Yenileniyo icon Gözükmüyo
Neyse Tamam Açıldı :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2012 Saat: 10:26)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saolun :)
İstediğim Resmin URL Sini Ekliyom Koduna En Üste Ekliyom Sayfayı Yeniledim Sayfa Hala Yenileniyo icon Gözükmüyo
Neyse Tamam Açıldı :)

çalışmaması imkansız resim url'sinde sorun yoksa kendi forum sitemde ilk açıldıgından beri kullanıyorum :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
saol kardeşim işime yaradı
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2012 Saat: 10:39)DeLToNMoRe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: saol kardeşim işime yaradı

rica ederim basit ama yararlı bir yöntem :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Karanlık-61 adminimizin böyle bir konusu vardı sanırım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2012 Saat: 10:43)CaqLaRybak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Karanlık-61 adminimizin böyle bir konusu vardı sanırım.

valla dikkat etmedim varsada gerilerde kalmış olmalı herkes arıyor çünki :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2012 Saat: 10:45)FeneRLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-05-2012 Saat: 10:43)CaqLaRybak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Karanlık-61 adminimizin böyle bir konusu vardı sanırım.

valla dikkat etmedim varsada gerilerde kalmış olmalı herkes arıyor çünki :)
Sitene Favicon Ekleme Konu Zaten Var Biraz Araştırma Yapsalar bulurlar.
Tabi aramak yerine mesajla soru sormak kolay geliyor.Tabi ki Bu konular Forumu Çöplüğe Döndürüyor.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping