Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TR.NET Bayramlaşma Konusu
Herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun arkadaşlar. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öperim :)
vov.
1
1
Cevapla PGM
Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Ben açıcaktım benden hızlı davranmışın.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: SelcukBas
Öğrenciye bayram olmaz. Ders ders ders.

İyi bayramlar..
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ülkemiz için mutlu ve huzurlu bir bayram olmasını temenni ediyorum.

İyi bayramlar.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkesin bayramını kutluyorum , Hayırlı bayramlar olsun :)
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
11 Ayın Sultanı Geldi ve Geçiyor, Bu mübarek günde Allah Sevdikleriyle birlikte mutlu huzurlu geçirmesi dileğiyle Allah Tuttugumuz orucu kaldığımız namazları ettigimizw dualari her daim kabul etsin, Savaş olan vb gibi Müslüman kardeşlerimizin Huzur içinde hayat sürmeleri ve İslam Nizamının Gecmisimizdeki gibi birlik beraberlik içinde olması için bu Bayram bir vesile olur inşallah, Hepinizin Bayramı Mübarek Olsun... SAYGILARIMLA
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aileniz ve sevdiklerinizin mutlu ve huzurlu bayramlar geçirmenizi dilerim. Öncelikle tüm Türklerin ve Müslüman aleminin bayramını mübarek olsun.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2019 Saat: 06:36)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin bayramını kutluyorum , Hayırlı bayramlar olsun :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mutlu, huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, iyi bayramlar...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bütün dünyanın bayram edeceği güzel, adil ve müreffeh günleri görmek dileğiyle sizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlarım.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkese mutlu ve huzurlu bayramlar. Bayramınız mübarek olsun...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkesin bayramı mübarek olsun, mutlu ve huzurlu bayramlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi bayramlar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

En Güncel Paylaşım Platformu ! -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform