Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Yeni Konu Açarken Oluşan Hata
Exclamation 
Herkese yeniden merhabalar. Forumda yeni konu açarken yazı yazma yeri küçük gözüküyor yana doğru büyültemiyorum.Böyle bir hata önceden yoktu. Şimdi olmaya başladı.

Hata Resmi:
7anBBL.png

Site Adresi: https://forumbirligi.com
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burada bir sorun yok ki ? Normalde de böyle
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba;
Metin Düzenleme kısmında sağ alt köşede 45 derecelik 3 eğik çizgi var , bu çizgilere gelince imlecinizi basılı tutarak çekiştirin büyümüş olacaktır.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2019 Saat: 21:30)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba;
Metin Düzenleme kısmında sağ alt köşede 45 derecelik 3 eğik çizgi var , bu çizgilere gelince imlecinizi basılı tutarak çekiştirin büyümüş olacaktır.

kısa çözüm :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2019 Saat: 21:30)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba;

Onu denedim olmuyor.En fazla büyüklüğü bu değil ama normalde bu kadar küçük değil ve konu açılmıyor.Başka forumda aynı temada böyle değil.İçine bir şeyler yazıp konuyu göndere tıkladığımda da "Konu içeriği olarak birşey yazmadınız. Lütfen kısa ve açıklayıcı bir konu içeriği yazınız." diye hata alıyorum normalde yazı yazmıştım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenize üye olunmuyor haberiniz olsun.
"Sizin için "Cinsiyet" gerekli bu alanı seçmediniz veya boş bıraktınız. Lütfen bu alanı doldurunuz veya seçeneklerden birini seçiniz." hatasını veriyor, cinsiyet seçme yeri yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin Paneli » Şablon Setleri » Temanız » Şablonlar Yeni yorum şablonları » newreply
Aşağıdaki kodu bulun ve değerileri kendinize uygun değiştirin.
PHP Kod:
<textarea id="message" name="message" rows="20" cols="70" tabindex="2" >{$message}</textarea
70 değeri editörün genişlik, 20 yükseklik değeri.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2019 Saat: 18:51)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin Paneli » Şablon Setleri » Temanız » Şablonlar Yeni yorum şablonları » newreply
PHP Kod:
<textarea id="message" name="message" rows="20" cols="70" tabindex="2" >{$message}</textarea

Hala aynı hata.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2019 Saat: 20:35)Victory Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkese yeniden merhabalar. Forumda yeni konu açarken yazı yazma yeri küçük gözüküyor yana doğru büyültemiyorum.Böyle bir hata önceden yoktu. Şimdi olmaya başladı.

Hata Resmi:
7anBBL.png

Site Adresi: https://forumbirligi.com

temada hangi editör seçili mybb editör seçili değilse onu seçip kaydet.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2019 Saat: 19:07)Victory Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2019 Saat: 18:51)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin Paneli » Şablon Setleri » Temanız » Şablonlar Yeni yorum şablonları » newreply
PHP Kod:

Hala aynı hata.

Sitenize kayıt olunmuyor, hesap açıp yetki verirseniz detaylı inceleye bilirim.
Ek: editörünüzü değişmeyi de deneyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping