Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasıl bi tasarım?
siteme bir icon arıyorum. ancak nasıl bir tasarım arayacağıma karar veremedim. torrent içerikli bir site. wtsupport adı. önceden wtsuppOrt yazısında O yerine power icon(webtekno logosuna bakın) ekliyordum ancak webtekno özentisi diye damga yemek pek hoş değil. Gerektiğinde resimlerin üzerine watermark olarakta eklenebilecek
Klan logosu gibi. Ama nasıl bir şey?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
böyle olabilir mesela?

MkDbAa.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-09-2016 Saat: 21:01)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: böyle olabilir mesela?

MkDbAa.png

@Grafikeriniz şöyle bir şeyler arıyorum.
Tıkla
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yanlış anlamadıysam bu şekilde bir şey arıyorsunuz resimli paylaşım vs. yaparken belli bir kısıma yerleştirmek için sanırım böyle bişey arıyorsanız vaktim olduğunda uğraşıp güzel bir şeyler çıkarmaya çalışacağım.

ZY36AV.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-09-2016 Saat: 21:01)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: böyle olabilir mesela?

MkDbAa.png

bu resimdeki sadece u harfi gibi karakteri alıp u harfiyle değişilmesi çok mantıklı klan gibi istiyorsan farklı bişey tasarlamaya gerek yok.bundan yola çıkarak bişeyler yapılabilir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-09-2016 Saat: 22:14)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

MkDbAa.png

bu resimdeki sadece u harfi gibi karakteri alıp u harfiyle değişilmesi çok mantıklı klan gibi istiyorsan farklı bişey tasarlamaya gerek yok.bundan yola çıkarak bişeyler yapılabilir.

Ben de öyle düşündüm klan logosu gibi istediğini söylediğinde de ekledim yani torrent destek sitesi sonuç olarak başka iconlar üzerine yoğunlaşmak yerine ilgili icona yoğunlaşmak daha doğru..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logo yaparken düşünmek en önemlisidir. Senin istediğin gibi bir logoyu yapmak hayal gücü gerektirir :) Yani biraz güzel yapılabilir logo. Yani WT'nin neyin kısaltması oldugunu öğrenirsem yapabilirim bir şeyler
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
WT ya da WTS amacından sapmış bir şey @ScarypoweR
Çünkü site ilk kurulduğunda WolfTeam Destek (WolfTeamSupport)(WTSupport) olarak düşündüm. Sonrasında Wolfteam'i bırakınca Torrent'e geçtim. W'nin anlamını hala türetemedim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-09-2016 Saat: 13:03)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: WT ya da WTS amacından sapmış bir şey @ScarypoweR
Çünkü site ilk kurulduğunda WolfTeam Destek (WolfTeamSupport)(WTSupport) olarak düşündüm. Sonrasında Wolfteam'i bırakınca Torrent'e geçtim. W'nin anlamını hala türetemedim :)

WTS hakkında çok iyi bir logo fikrim var aklımda ama istediğim fontu bulamıyorum. Bulsam çizim yapıp yollarım size @Edward
---
Edit: Fontu buldum yapıyorum hemen
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Web Torrent-Support olabiilir mesela :p
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward özel olarak bir şey istiyormusun logoda ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-09-2016 Saat: 14:30)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Web Torrent-Support olabiilir mesela :p

Düşünmedi değilim de biraz ağır bi slogan oluyor. Sonuçta "WEB".

(17-09-2016 Saat: 14:30)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Edward özel olarak bir şey istiyormusun logoda ?

Daha çok oyun temalı olursa daha hoş olur @ScarypoweR
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
warez torrent support
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward: http://s9.dosya.tc/server/expqzx/Wts.psd.html
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol Cem. @ScarypoweR 'ın da yapacağını merak ediyorum

(17-09-2016 Saat: 19:41)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: warez torrent support

sevdim bunu, warrez torrent support. +rep
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
web tasarım support :d
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yok be @Ripbyrustavi02 web tasarım nedir ya :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: