Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avatar Yükleme Sorunu Arkadaşlar Üyeler Avatar Yükleyecek Fakat Ne Yapsak Yapalım Şöyle Bir Hata Sözkonusu Oluyor;

Lütfen devam etmeden önce aşağıdaki hataları düzeltiniz:
Dosya yükleme işlemi başarısız. Lütfen geçerli bir dosya seçerek tekrar deneyiniz.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Araçlar ve bakımda chmod izinleri açık mı?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilmiyorum adminim nasıl açıcam
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2013 Saat: 19:32)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilmiyorum adminim nasıl açıcam

Sen açamazsın.Araçlar&Bakımda /upload/avatars'ın karşısında ne yazıyor.Yazma İzni Kapalı mı yazıyor açık mı?
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazmıyorki öyle birşey neyse şunu çözelim ona bakarız Üyeler Mesaj yaza tıkladığında http://forumans.10tl.net/newreply.php?tid=88 bu sayfa çıkıyor.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
nasıl aççam
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
off admin seneye açıyor.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2013 Saat: 19:41)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: off admin seneye açıyor.

Yönetici olarak yakışmıyor..Verdiğiniz linki göremiyorum.Demo üyelik açar mısınız çıkan hatayı inceleyebileyim.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2013 Saat: 19:33)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-02-2013 Saat: 19:32)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilmiyorum adminim nasıl açıcam

Sen açamazsın.Araçlar&Bakımda /upload/avatars'ın karşısında ne yazıyor.Yazma İzni Kapalı mı yazıyor açık mı?
Benim sitemdede chmod izinleri acık deil galiba 

Yedek Dizini
Yazma İzinleri Kapalı
Yazma İzinlerini Açmak İçin, CHMOD'u 777 Yapın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping