Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lablog Blog Çizim Header Denemesi
İlkkez blog çizmeye yeltendim. Header bitti sayılır. Şimdi atıyorum ilerleyen zamanlarda güncellerim. Renkli birşey yapmak istedim.

7N2Qam.png

@ASiPaTRoN @Falcon @metehandurmus @Helper @canuzuner
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renkleri beğenmedim.
flat tasarımlar daha hoş gidiyor nedense sende öyle deneyebilirsin.
devamını görmek isterim.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline Sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renkleri beğenmedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık fakat şuanda insanlar tasarımlarını olabildiği kadar sadeleştirmeye çalışıyor yani böyle daha göz kamaştırıcı tasarımlar eski zamanların "moda"sıydı o zamanlar herkes bulabildiği her şeye sitelere koyardı ama şuan "moda" bu değil ancak yinede ellerine sağlık.
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tür 4-5 renk gradyan geçişler -renkler uyumlu olduğu sürece- logoya ve küçük yerlere çok güzel gider fakat sitenin her yerinde bunu kullanmak anlamsız. Renkler logoya cuk oturmuş, ama tema için aynı şeyi söyleyemem. Gölgeleri biraz kısabilirsin ayrıca.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sade tasarımlara yönel + güzel :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Klasik degrade göz yormuş bide gölge vermemeye çalış. Sade ve hoş tasarım yapmaya çalış. Topluluktaki temalara ve çizimlere iyi bak, incele. Yabancılarda dahil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık hoş olmuş. Göz yoran bir tasarım biraz daha göz yormayan renkler kullanabilirsin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renkler çok göz alıyor onun dışında iyi eline sağlık.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-06-2017 Saat: 16:40)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Renkler çok göz alıyor onun dışında iyi eline sağlık.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim önerim ikinci barın olmasın yada orayı değiştir.Yada üsteki olmasın.Bunun söylememizin nedeni ikisininde grandient ve eninin aynı olmasıdır.Görselde tekrar gibi olmuş.İkinci bar yerine ne kullanabilirim diye sorarsan dünyada ki bütün sitelerin olmazsa olmazı menü kullanabilirsin.başarılar :)
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping