Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mavi- Kırmızı Menü Tasarımı
menu.png
Çok uzun zamandır psd açmıyordum.Biraz uzaklaşmışım zorlandım menu ararken yerlerini bulamadıklarım da oldu olduğu kadar bu çıktı.Aklıma bir fikir geldi çizmek istedim.ilk başta mavi turuncuydu aklımdaki fikir ama  sonradan olmadı istediğim gibi uymadı bende kırmızı oldu o renk yaptım.Uzun zaman oldu bir şeyler paylaşmayalı.Kafamda tam da bu yoktu ama üşendim yapmaya kolay yolla bunu yaptım.Logonun arkaplanın da kullandığım nesne ne olabilir tahminleri alayım :D
 Birde hangi hover beğendiğiniz dahil yorumlar gelsin.Biraz normal linkler sönük kalmış sonradan fark ettim sonra uğraşmadım.Ben hover olarak link-4 beğendim.Sizde yorumlarınızda belirtirseniz sevinirim.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siyah renk dışında beyaz renk daha güzel olabilirdi. Güzel olmuş eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık, hocam linkler-1'deki hoveri beğendim. Renkler biraz daha kaliteli olabilirdi bence.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben resimi kırık olarak görüyorum, tek bende mi öyle?
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2017 Saat: 18:13)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: menu.png
Çok uzun zamandır psd açmıyordum.Biraz uzaklaşmışım zorlandım menu ararken yerlerini bulamadıklarım da oldu olduğu kadar bu çıktı.Aklıma bir fikir geldi çizmek istedim.ilk başta mavi turuncuydu aklımdaki fikir ama  sonradan olmadı istediğim gibi uymadı bende kırmızı oldu o renk yaptım.Uzun zaman oldu bir şeyler paylaşmayalı.Kafamda tam da bu yoktu ama üşendim yapmaya kolay yolla bunu yaptım.Logonun arkaplanın da kullandığım nesne ne olabilir tahminleri alayım :D
 Birde hangi hover beğendiğiniz dahil yorumlar gelsin.Biraz normal linkler sönük kalmış sonradan fark ettim sonra uğraşmadım.Ben hover olarak link-4 beğendim.Sizde yorumlarınızda belirtirseniz sevinirim.

Logonun arkasındaki için ya PirateBay logosu :) tpb.jpg ya da kedi resmidir dedim :)

linkler-2'deki hover güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2017 Saat: 18:21)Ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siyah renk dışında beyaz renk daha güzel olabilirdi. Güzel olmuş eline sağlık
Logo içi rengi kastettin sanırım.
Eyvallah sağol.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2017 Saat: 18:22)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık, hocam linkler-1'deki hoveri beğendim. Renkler biraz daha kaliteli olabilirdi bence.

Kaliteden kastın resimin kalitesi mi yoksa uygunluk yada farklı renkler kullanmak mı kastetmiştin.katılıyorum daha iyi olabilirdi.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2017 Saat: 19:48)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-06-2017 Saat: 18:13)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: menu.png

Logonun arkasındaki için ya PirateBay logosu :) tpb.jpg ya da kedi resmidir dedim :)

linkler-2'deki hover güzel.

Tutturamadın ikiside değil logoyu başka şekil kullandım.teşekkürler yorumun için
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaliteli renkler derken canlı renklerden bahsetmek istedim hocam.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renkler güzel tonlar farklı olabilirdi. Logonun olduğu kutunun şekli olmamış. Efektler de eski web tasarımı andırıyor. Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam yeni şeylere ayak uydurmanız lazım:)
Elinize sağlık
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok özendiğim söylenemez.O kadar eski değil.Standart webte en çok kullanılan şeylerden enstateler var içinde.Örnek link-2 hover genelde bu tip menü var hatta büyük sitelerde falan.ben hiç sevmiyorum o ayrı dava.logo olduğu kutuda genelde webte sık kullanılan tür fakat şekil görünüş bakımından farklı standartların dışında olduğunu söyleyebilirim.yorumlarınız için teşekkürler.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping