Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grup
Thumbs Down 
Arkadaşlar yeni üyem oldu ama üyenin rütbesi kurucu oluyor.
pg7s.png
bu bir örnek nasıl düzeltirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş Herşeye İzin Vermişsin

Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Gruplar > Üye Grubu > Admin Paneli ve Moderatör Paneline Erişebiliri Erişemez Yap
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
üye grubu ayarlarındaki izinleri düzeltin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2011 Saat: 22:01)Mc1Rap Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş Herşeye İzin Vermişsin

Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Gruplar >
--> Moderatördür
--> Moderatör KP'ye ulaşabilir
--> Admin KP'ye ulaşabilir
Bunları bulun yanındaki tikleri kaldırın ve kaydetin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepsine baktım ama yok yine yok
yaptım konu kilit
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşım galiba hepsinin resmini aynı yaptın olabilirmi?

Admin KP>>Kullanıcılar & Gruplar>>Gruplar(solda)>> Registered yada Üye adlı gruba gir>> aşağılarda Grup Resmi olacak oradaki linki kopyala . kopyaladıktan sonra sil. öyle oluyormu. olmuyorsa tekrar o grup resmini sildiğimiz yere gel yapıştıra tıklaki üye grup resmi gitmesin. bu şekilde olmuyor arkadaşların dediği şekilde olmuyor o zaman belki kullanıcı profiliyle oynamışsındır o kurucu gözüken kullanıcının profiline gir. daha sonra Kullanıcıyı Admin KP'de Düzenleye bas (kullanıcının profilinde biryerde olacak)

önüne gelen ekrandan Profili seç. aşağılarda birincil kullanıcı grubu kısmını Registered yazıyorsa registered. üye yazıyorsa üyeyi seç. öyle bak. olmadıysa başka birşey bilmiyorum.
(25-11-2011 Saat: 20:25)selimgul17 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hepsine baktım ama yok yine yok
yaptım konu kilit

nasıl yaptınız acaba.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üyeler üye olunca hemen kurucu oluyormuş o yüzden birde bu sorunu nasıl düzeltirim yani üyeler üye olunca yeni üye olcak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping