Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myshout Box Hata Önemli
Sitede aradım buna benzer bir hata bulamadım.

ForumBilisim

Sitem bu arkadaşlar.

Shoutbox yazma yerine tıkladıgımda direk başka sayfaya yönlendiriliyor.E hayliyle yazı da yazılmıyor. :/Bunu nasıl değiştirebilirim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazı yazılabilmesi için javascript'tin çalısması gerekiyor sayın admin silmiş sanırım biz bu şekilde o sorunuda çözdük

buyrun bu konuda anlatılmış: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=13210
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-02-2013 Saat: 19:15)Marques Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitede aradım buna benzer bir hata bulamadım.

ForumBilisim

Sitem bu arkadaşlar.

Shoutbox yazma yerine tıkladıgımda direk başka sayfaya yönlendiriliyor.E hayliyle yazı da yazılmıyor. :/Bunu nasıl değiştirebilirim?
Nereye Yöneliyor.Bir Myshoutbox nasıl sitenizde çalıştırdınız?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://forumbilisim.10tl.net/misc.php?page=yetkili bu sayfaya yönleniyor. Sayfayı ben kodladım internet üzerinden.

Tek shoutbox değil normal giriş yapmak için tıkladıgım kutuda da böyle yönlendirme yasanıyor. Maalesef bütün kutulara yazı yazmak için tıkladıgımda bu oluyor. İsterseniz ıd ve şifre vereyim düzeltebilirseniz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping