Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Hatası
Arkadaşlar önceki konuda sorun çözüldü dedim çerezleri silince ama düzelmedi admin olarak giriş yapınca foruma yine o hatayı aldım lütfen çözüm bulun !

Soru: Forumuma giremiyorum

Hata açıklamaları:
Alıntı:(ib) The forum you are looking for cannot be found.
Aradiginiz forum yeni bir yere tasinmis olabilir. lutfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Eger asagida FULLTEXT hatasi aliyorsaniz: buraya bakin
Forum kurallari, silinme sartlari/nedenler: burada
pluginlerden kaynaklanan bazi nedenlerle de bu hata gorulebilmektedir.

It is possible that it was deleted, either due to a terms of service violation or due to inactivity.

1064
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LIMIT 1' at line 1
Diyor ?

Hatadan önce yapılan değişiklikler: Genel bakış ve sohbet eklentisi

Resim:16636667806605798218.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Link ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2011 Saat: 02:12)AloneBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Link ?

http://sanalikadestek.10tl.net/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun nerde ki? Hata göremedim ben ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o kadar iyi çalışyo ki bazen temadan dolayı gorunmez:)
Powered by 10tl.net - Server Powered By ehcp.net
bu dahi gozukuyo:D
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım www ile girmenizden kaynaklanıyor. Sitenize sanalikadestek.10tl.net bu şekilde girin.
www.sanalikadestek.10tl.net < böyle değil.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çokıelerinizi silin o yuzden oluyor.Çünkü www hata wermiyor.Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz?
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2011 Saat: 03:05)kaRanLik-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çokıelerinizi silin o yuzden oluyor.Çünkü www hata wermiyor.Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz?

Çerezleri sildim girdim ama admin olarak giriş yapınca tekrar hata verdi. Ziyaretçi olarak giriş yapınca sorun yaratmıyor. Ve Mozilla Firefox 5 tarayıcısını kullanıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Google Chrome kullanın.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2011 Saat: 19:28)kaRanLik-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Google Chrome kullanın.

Hata aynı değişmiyor.giriş yapınca gözüküyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenizde sorun yok açık.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2011 Saat: 23:29)kaRanLik-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitenizde sorun yok açık.
Sorun var ! Bakın videoya çekiyim isterseniz admin panelinden mi normal üyelerde de mi sorun oluşturuyor bilmiyorum ama ben admin olarak giriş yapınca forumun index'i açılmıyor ve başka şeylerde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: