Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek v2.0 Aşamalar & Güncel #
(26-11-2017 Saat: 23:11)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hoş olmuş fakat çok geniş gözüküyor genede ellerinize sağlık.

Ancak bu kadar oluyor, oraya kapanır açılır bir buton koyucaz genişlik fazla sıkıntı yaratmayacak. Teşekkürler.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geniş gözükütor biraz bence de, çevrimiçi simgelerini değiştirebilir misiniz 10 yıldır aynı simgeyi görüyoruz :3
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2017 Saat: 23:12)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geniş gözükütor biraz bence de, çevrimiçi simgelerini değiştirebilir misiniz 10 yıldır aynı simgeyi görüyoruz :3

Çevrimiçi simgeleri için bir önerin var mı ? Klasik ve hoş durduğu için böyle kullanmayı tercih ettik ama..
 - Genişliği ayarlarız onu fazla dert etmeyin :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hala bitmedi mi ya bu tema. İyi çalışmalar parmaklarınıza kuvvet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-11-2017 Saat: 00:15)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hala bitmedi mi ya bu tema. İyi çalışmalar parmaklarınıza kuvvet.

Elimden geldiğince hızlı yapmaya çalışıyorum. Ama gerçekten baya yoğunum.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar, http://kraljmehmet.10tl.net/index.php siteye girerseniz sol altta tema rengini değiştirmek için buton göreceksiniz. Canlı canlı deneyebilirsiniz.
Karanlık teması yapılıyor..
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık hocam, mobilde logo kalitesi düşüyor sanırsam.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Devam ediyormu ?
İnceledikçe beğeniyorum
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamlandı çok kısa süre içerisinde kullanıma girecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında tamamlanmadı, bir kaç yeri eksik sadece. En kısa sürede yayımlamayı düşünüyoruz. Yayımladığımız zaman ise yine güncellemelerimiz gelecek.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Profil default şekilde gelir büyük ihtimal. Sonradan güncellenir. Eline sağlık Mehmet'im :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gece ve normal mevzusu, her ne kadar tamamını göremesem de baya hoşuma gitti. Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-12-2017 Saat: 10:23)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, http://kraljmehmet.10tl.net/index.php siteye girerseniz sol altta tema rengini değiştirmek için buton göreceksiniz. Canlı canlı deneyebilirsiniz.

Eline sağlık Mehmet. Sadece geceyi seçtiğimde başka bir sayfaya tıkladığımda kısa bir süre mavide kalıyor tema (opera kullanıyorum).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-12-2017 Saat: 20:36)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-12-2017 Saat: 10:23)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, http://kraljmehmet.10tl.net/index.php siteye girerseniz sol altta tema rengini değiştirmek için buton göreceksiniz. Canlı canlı deneyebilirsiniz.

Eline sağlık Mehmet. Sadece geceyi seçtiğimde başka bir sayfaya tıkladığımda kısa bir süre mavide kalıyor tema (opera kullanıyorum).

@Helper hocam, o sorun çözülemez :) Sayfa yüklendiği için çerezleride biraz geç yüklüyor :) Maalesef onu düzeltmek elimde değil :D
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-12-2017 Saat: 20:35)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gece ve normal mevzusu, her ne kadar tamamını göremesem de baya hoşuma gitti. Elinize sağlık.

Evet hocam sizi incelerken gördüm :) Fikir arkadaşlar ve benim üzerimden çıktı bakalım inşAllah onu da hayırlısı ile tamamlayacağız.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-12-2017 Saat: 20:43)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Helper hocam, o sorun çözülemez :) Sayfa yüklendiği için çerezleride biraz geç yüklüyor :) Maalesef onu düzeltmek elimde değil :D

Aslında elinde, çerezler yüklenene kadar sayfayı göstermeyebilirsin.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-12-2017 Saat: 16:46)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-12-2017 Saat: 20:43)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aslında elinde, çerezler yüklenene kadar sayfayı göstermeyebilirsin.

Atakan abi, aslında çokta önemli bir durum değil. Çerezler yüklenene kadar sayfayı göstermemek güzel fikir, ama sitenin biraz da olsa geç yüklenmesine olanak sağlar. Böylesi daha iyi gibi gözüküyor.
--
Bu arada arkadaşlar, multicolor tam yapılmadı. Bazı yerler bozuk gözükebilir, müsait olduğum zaman her tarafını düzelteceğim. Ben bu temayı yapma nedenim sadece lider olmak değil. Destek sitesine bir katkım olması, adımın geçmesi, 10tl.net sitesine bir katkımın olması, adımın unutulmaması vs. işte. O yüzden temayı elimden geldiğince kaliteli yapmaya çalışacağım.
Şimdi neden bunları dile getirdin derseniz, içimden geçiyordu yazmak istedim, bilin istedim.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rütbe renkleri yeni temaya uyarlanıyor sanırım.
(Derken tema yenilendi.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eskileri yâd edeyim derken kendimi burada buldum. Hakikaten biz neden böyle uğraşmışız ki? @beratdemir
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
(18-01-2019 Saat: 17:30)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eskileri yâd edeyim derken kendimi burada buldum. Hakikaten biz neden böyle uğraşmışız ki? @beratdemir

Ufak eğlenceler :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 12 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping