Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Kardaşlar
Merhaba kardaşlar men ziyaret için Türkiye ye gelerem mene gezecek yer söyleyebilerseniz mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabiki mesela Şanlıurfa'da Balıklıgöl var, gezilebilecek güzel bir yerdir.
İstanbul, Edirne, Bursa vs. buralardaki mevcut büyük gezilebilecek camiilerimiz var.
Hazır mevsim kışken Bursa/Uludağ, Erzurum/Palandöken vs. kayak yapılabilecek yerler var.
İyi gezmeler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstanbulda yaşıyorum İstanbul için sadece değerlendirme yapabilirim

Nişantaşı (pahalıdır) , Miniatürk (tüm eserlerin minik hali çok güzel bir yer) , Gülhane Parkı , Kız Kulesi

Buradan bakabilirsin :
https://www.google.com.tr/search?q=istanbulda+gezilecek+yerler&oq=istanbulda+gezilecek+yerler&aqs=chrome..69i57j0l5.4165j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağolun kardaşlarım Bir gün Arnavutluğa gelirseniz sizi misafir edebilmek menim için şereftir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anıtkabir, Pamukkale Traventenleri, Truva gəzə bilərsiniz amma ÖM olaraq sizlərə çəkərəm mövqelərini Anıtkabir Ankarada, Truva Çanaqqalada, Pamukkale Traventenleri Denizli'dedir.
Nusr-et'e bilərsiniz, Tostçu Erol'uda tövsiyə edirəm.Nusra-et İstanbul Beşiktaşda Tostçu Erol abimize Gazianteptedir buralarda yemək yeyib Türkiyənin ən yaxşı tost və ətlərini yeyə bilərsən.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nusr-eti bilirəm lakin mənim param oraya çatmaz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İzmiride Tavsiye Ederim Konak-Deniz Kenarı Bir Başka Oluyor Saat Kulesi ' en sevdigim yer ama yazın şuanda cok soguk izmirde havalar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bursa/Tophane tavsiye ederim :))
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen Zaten Türkiyedesin İp Den Baktım İstanbul/İçmeler ? Açıklarmısın ? @Afërdita
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-01-2017 Saat: 10:34)WordS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sen Zaten Türkiyedesin İp Den Baktım İstanbul/İçmeler ? Açıklarmısın ? @Afërdita
Türkiyedeyim dedim ya kardaş sadece gezecek yer soraram.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-01-2017 Saat: 10:34)WordS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sen Zaten Türkiyedesin İp Den Baktım İstanbul/İçmeler ? Açıklarmısın ? @Afërdita

Ip adresi vb. şeyleri bu tür şeyler için kullanmamanı tavsiye ederim. Hoş bir şey değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimseye yalabımız yok lakin bu herekrt çok üzdü meni
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır Türkiyedeyim Dememişsin Türkiyeye Geleceğeni Söylemessin Ondan Dedim. @Afërdita
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-01-2017 Saat: 19:12)WordS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır Türkiyedeyim Dememişsin Türkiyeye Geleceğeni Söylemessin Ondan Dedim. @Afërdita

Sürekli ip adreslerimizi kontrol mi ediyorsun? Yaptığın etik değil belirteyim, zararı üye kaybetmek olur. Sonuçta kimse özeline bakılması istenmez o ip adresi yetkisi multi hesapları kontrol için var.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-01-2017 Saat: 19:23)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-01-2017 Saat: 19:12)WordS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır Türkiyedeyim Dememişsin Türkiyeye Geleceğeni Söylemessin Ondan Dedim. @Afërdita

Sürekli ip adreslerimizi kontrol mi ediyorsun? Yaptığın etik değil belirteyim, zararı üye kaybetmek olur. Sonuçta kimse özeline bakılması istenmez o ip adresi yetkisi multi hesapları kontrol için var.

Ama Kimsede Aldatılmak İstemez. Ben Sadece Kontrol Ettim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizi kandırmak mene bişey kazandırmaz ettiğin çox ayıp meni çok kırdı gelerem dedim uçaka binerken yazmıştam konuyu şuaN İstanbuldayam IP bakabilersen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstanbul/Bağcılar ' a uğramadığın sürece her yeri gezebilirsin. Şahsen ben Bağcılardayım tavsiye etmem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-01-2017 Saat: 00:00)Revolution58 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul/Bağcılar ' a uğramadığın sürece her yeri gezebilirsin. Şahsen ben Bağcılardayım tavsiye etmem.

Nedendir bağcılarda olaylar mı olar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-01-2017 Saat: 00:02)Afërdita Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-01-2017 Saat: 00:00)Revolution58 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul/Bağcılar ' a uğramadığın sürece her yeri gezebilirsin. Şahsen ben Bağcılardayım tavsiye etmem.

Youtube'a bağcılar yaz neden olduğunu anlarsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-01-2017 Saat: 00:02)Afërdita Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Milleti trollemeye çalışmayın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping