Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chromax Premium Tema Çekilişi | MyBB Dizayn
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.

MyBB Dizayn kullanıcı adım : Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bize çıkar mı? Yoksa şansa kazanırsak da adımız çekiliş yerine çıkarsa yeniden çekiliş yapılır mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2019 Saat: 14:22)MoonRey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bize çıkar mı? Yoksa şansa kazanırsak da adımız çekiliş yerine çıkarsa yeniden çekiliş yapılır mı?

Öyle birşey olmayacak ismail, çünkü adam seçmiyoruz. Sen şimdi böyle dediğin için, adı çıkmayanlar "e zaten önceden belliydi alacaklar" diye düşünecek. Böyle bir şey yoktur, onlinecekilisyap diye bir site var zaten onun üzerinden yapacağım. Tamamen şans artık kime çıkarsa, bu konuda herkese iyi şanslar diliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2019 Saat: 10:27)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

MyBB yazılımı için 12 Temmuz 2019 tarihinde satışa çıkardığımız Chromax teması için çekiliş sözü vermiştik.
Yaptığımız bir kaç önemli değişiklikten sonra, çekiliş konusunu açmaya karar verdik.
Çekilişi kazanan üç (3) kişiye Chromax teması hediye edilecektir.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler;

MyBB Dizayn adresimize kayıt olmak.
Bkz: https://mybbdizayn.com/member.php?action=register

ChromaX MyBB Forum Teması | Responsive konusuna, tema hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak belirtmek.
Bkz : https://www.mybbdizayn.com/chromax-m...ve-konusu.html

Yukarıdaki gerekli işlemleri yaptıktan sonra, bu konuya yorum yaparak katıldığınızı belirtebilirsiniz.

Örnek katılım yorumu ;

Kod:
Katılıyorum.

MyBB Dizayn kullanıcı adım : XXX

Bu çekilişe şuan ki toplam katılım sayısı, konu açılış tarihi itibariyle 13'tür.

Çekiliş bitiş tarihi - 01 Ağustos 2019 - 22:00

Benimde düşündüğüm bir proje yaptığınız için destek için üye olacağım.Umarım başarılı olursunuz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
https://i.hizliresim.com/zGBRd7.png
Allah Allah
negatif-d%C3%BC%C5%9F%C3%BCnme-600x445.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@leojey Ban yediğin için katılamazsın zaten, konularıma yorum atıp huzuru bozma işine bak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.

MyBB Dizayn kullanıcı adım : Muratbaykam
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2019 Saat: 14:37)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2019 Saat: 14:22)MoonRey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bize çıkar mı? Yoksa şansa kazanırsak da adımız çekiliş yerine çıkarsa yeniden çekiliş yapılır mı?

Öyle birşey olmayacak ismail, çünkü adam seçmiyoruz. Sen şimdi böyle dediğin için, adı çıkmayanlar "e zaten önceden belliydi alacaklar" diye düşünecek. Böyle bir şey yoktur, onlinecekilisyap diye bir site var zaten onun üzerinden yapacağım. Tamamen şans artık kime çıkarsa, bu konuda herkese iyi şanslar diliyorum.

Bunu kesinlikle art niyet olarak yazmadım. Ben kefilim, herhangi bir olayın olmayacağını biliyorum. Ben sadece kendi ismim ile ilgili tedirginliğimi belirttim. Diğer arkadaşlar rahat olabilirler. Özelden yazarım onuda. (kendimi).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2019 Saat: 21:58)MoonRey Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2019 Saat: 14:37)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bunu kesinlikle art niyet olarak yazmadım. Ben kefilim, herhangi bir olayın olmayacağını biliyorum. Ben sadece kendi ismim ile ilgili tedirginliğimi belirttim. Diğer arkadaşlar rahat olabilirler. Özelden yazarım onuda. (kendimi).

Tamamdır, çekiliş için yarın son gün. Gece 22.00'da açıklayacağım, o yüzden sende katıl.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.

MyBB Dizayn kullanıcı adım : mauro1160

NOT:Cıkarsa benim readyforumtg.10tl.net, siteme kurulumunu yapabilirmisiniz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ByKirito dostum şartları karşılamıyorsun.

Çekilişe katılmak için şartları iyi okuyun arkadaşlar, sonra kura da adınız geçmediği zaman neden adım yok demeyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.

MyBB Dizayn kullanıcı adım : Shelby
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2019 Saat: 11:31)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ByKirito dostum şartları karşılamıyorsun.

Çekilişe katılmak için şartları iyi okuyun arkadaşlar, sonra kura da adınız geçmediği zaman neden adım yok demeyin.

Merhabalar Kusura bakmayın. dalgındım Yorumumu belirttim ? katılım için alındım mı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.

MyBB Dizayn kullanıcı adım : ciri
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çekilişe şuan ki toplam katılım sayısı, mesajın yazılış saati itibariyle 21'dir. Son saatler, hala katılmamış arkadaşlar var ise katılabilirler. 22:00'dan sonra yapılan katılımlar geçersiz sayılır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.

MyBB Dizayn kullanıcı adım : NextWorld
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.

MyBB Dizayn kullanıcı adım : Time
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tebrikler, kazananlar;

Asıl Talihliler: Shelby, ciri, Shepard

Yedek Talihliler: Desckey, Cepkin, Muratbaykam

https://www.cekilisyap.com/chromax-tema-cekilisi-mybb-dizayn9de

Çekilişe katılıp kazanamayanlar üzülmesin, katılanlar için satışta olan tüm temalarda %20 indirim yapılacaktır. Teşekkür ederim.
Kazananlar 1 hafta içinde, ad soyad telefon ve kullanacakları site adresiyle MyBB Dizayn adresimizden tarafıma dönüş yapmalıdır.
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Time Traveler
Paramız yok ve cıkmaması alamamız :( aglıyacagım cidden ya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -