Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temayı Dışa Aktaramıyorum :(
Arkadaşlar kendi sunucumda barındırdığım bir forum sitem mevcut. Forumdaki tema üzerinde baya baya düzenlemeler, hata düzeltmeleri yaptım. Temayı farklı bir sitemde kullanmak istiyorum ve temayı indiremiyorum. Daha doğrusu indirdikten sonra temayı kurarken, yüklemeye çalıştığınız dosyada (.xml içerisinde) tema olduğundan emin olun hatası alıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mybb Sürümleri bakmalısın öncelikle ve yaptığın iki işaretleme var biri CSS olan diğeri sablonlarla ilgili olan bunları doğru şekilde yapmalısınız.indirdigin xml dosyasını açarak içinin en azından dolu mu boş mu diye bakabilirsiniz.duzenleme yaptığına göre html bilgin var eklediğiniz ekleme olup olmadığını anlayabilirsiniz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dosyayı açıp inceledim, tüm css ler ve editler aslında mevcut. Ama tekrar yüklemeye çalıştığım zaman dosyayı tema olarak görüntüleyemiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Çözüldü , tüm eklentileri pasif ettikten sonra temayı indirmek lazım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping