Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vitrinus Gelişmiş İlan Scripti Görseller
Merhabalar,
Ücretli olarak satacağım, her alanda kullanılabilen, çok gelişmiş ve çok fonksiyonel bir ilan scripti yazıyorum. "Vitrinus" koydum adını. Çalışmalar harika gidiyor codecanyonda ve wmaracında satışa çıkaracağım bittiğinde. Bu script ile ister online mağaza sitesi kurun, ister emlak sitesi kurun, ister "BLOG" kurun (çünkü blogun özelliklerini de kapsayacağı için bu bile yapılabilir :) ) isterse başka bir şey düşünün. Gerçekten harika gidiyor. Admin Panel yolu "SEO URL" ile çalışıyor. Sizlere bir kaç görsel vereyim nasıl gidiyor önerileriniz fikirleriniz nelerdir?

Hem sitenin kendi teması hem de Admin Panelinin kendi ayrı temaları ve tema sistemi mevcut. isteyen istediği gibi düzenleyebilir.

[Ana Sayfa]
Ana sayfanın teması değişecek not düşeyim kötü olmuş gibi yorum yapmayın bu kısım hakkında o yüzden denemelik yapmıştım.

Zfjhlx.png

[Admin Panel Giriş]
AB7Ytp.png

[Admin Panel Giriş Hatası]
rmhaYh.png

[Admin Panel Başlangıç]
hfoxNx.png

[Admin Panel Ayarlar Bölümü]
Burada da site başlığı vs.. ayarlıyorsunuz. Ayarlama kısmı çalışıyor yani sayfa başlığı bu sayfadaki ayarlardan çekiliyor.

pGorRY.png

Şu ana kadar nasıl olmuş önerilerinizi ve görüşlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum :)
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaan resimleri göremiyorum başka bir kaynağa yükleyebilir misin?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sade , güzel ve şık bir script olmuş.

İstediğiniz müşterileri bulursunuz umarım :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi Güncelledim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık çok güzel görünüyor. Bir de forum scripti projesi vardı ona ne yaptın?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet güzel olmuş fakat görsellik olarak birkaç tık altta kalmış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi Modemo ysa demiştim rafa kalktı o hiç ekip bulamamam yüzünden fakat bu gidişatla gidersem modemoyu da kodlayacağım gibi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mariva vardı bir de ismini ben alacaktım onun söylemeyi unuttum
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alabilirsin sıkıntı yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle eline sağlık.Bunu satman çok zor olacaktır.O kadar büyük firmalar var ki bu işi yapan insanlar senle çalışması nedenler yapman gerek.Farkını ortaya koyarsan iyi yere gelebilir. Bootstrap kullanmıyorsan kullanmanı öneririm.Sana görünür kısmında çok kolaylık olacaktır ve iki css işini halledersen.Bu hem tema yapımında kolaylık sağlayacaktır.Dediğin gibi ön yüz bakımında sadece görebildiğimiz için yorumlarız sadece tema kısmına yada görünüm kısmına olacaktır.O yüzden geliştirip buraya koyarsan ona göre görünüm kısmını hakkında öneride bulunabiliriz.Proje tam anlamıyla sınırlarını bilemediğim için işlev fonksiyonlar konusunda pek bir şey diyemiyorum.Ama yönetim panelinin de mobil uyumlu olmasını tavsiye ederim.İnsanlar tasarımlarda işlevini önem verdiği kadar görünüşe de önem verirler.Büyük siteler genelde her zaman kendilerini bu anlamda yeniler ve zamana ayak uydururlar.Sende bu yüzden ui tasarımlarına önem vermelisin.Başta admin paneline ve girişine.Giriş kısmındaki giriş butonunda başlayabilirsin. Admin panelini daha modern arayüzlerine uygun yapmalısın.Benim önerim bu kadar.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 01:40)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle eline sağlık.Bunu satman çok zor olacaktır.O kadar büyük firmalar var ki bu işi yapan insanlar senle çalışması nedenler yapman gerek.Farkını ortaya koyarsan iyi yere gelebilir. Bootstrap kullanmıyorsan kullanmanı öneririm.Sana görünür kısmında çok kolaylık olacaktır ve iki css işini halledersen.Bu hem tema yapımında kolaylık sağlayacaktır.Dediğin gibi ön yüz bakımında sadece görebildiğimiz için yorumlarız sadece tema kısmına yada görünüm kısmına olacaktır.O yüzden geliştirip buraya koyarsan ona göre görünüm kısmını hakkında öneride bulunabiliriz.Proje tam anlamıyla sınırlarını bilemediğim için işlev fonksiyonlar konusunda pek bir şey diyemiyorum.Ama yönetim panelinin de mobil uyumlu olmasını tavsiye ederim.İnsanlar tasarımlarda işlevini önem verdiği kadar görünüşe de önem verirler.Büyük siteler genelde her zaman kendilerini bu anlamda yeniler ve zamana ayak uydururlar.Sende bu yüzden ui tasarımlarına önem vermelisin.Başta admin paneline ve girişine.Giriş kısmındaki giriş butonunda başlayabilirsin. Admin panelini daha modern arayüzlerine uygun yapmalısın.Benim önerim bu kadar.

@kaRanLık-61 Teşekkürler hocam admin paneli ve default tema responsive mobil uyumlu olacak zaten. Zaten şuan geliştirilme aşamasında daha çeyreğinin çeyreğinde bile değilim :) Çok güzel ve kaliteli özellikler, fonksiyonlar vs... ekleyeceğim. Ayrıca güvenlik bakımındanda 10 numara 7 yıldız hale getirmeye çalışıyorum. Öneriniz için tekrar teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş,eline sağlık.