Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kişisel Tema Çizimi - Tamamlanmış
Manşet kısmını hoverli planladım.(üstüne gelinen haber genişleyecek)Şuan en sağdaki genişlemiş durumda.

Görüşleriniz önemli.

GyX1WZ.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel , renk seçimleri amenna fakat italik yazılar olmamış kalın yazılar gayet güzel durmuş.

* Temanın fiyatı az olmuş :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2017 Saat: 17:23)Hamid-i Ensar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel , renk seçimleri amenna fakat italik yazılar olmamış kalın yazılar gayet güzel durmuş.

* Temanın fiyatı az olmuş :)

Fiyat temsili :) Öylesine yazdım. Düzgünce kodlayabilecek varsa blogger yada wordpress için ufak bir ücrete satış yapabiliriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Simetrik hatalar bulunuyor, rahatsız etti beni :)
* Dağınık gibi yani bütün olması için 2-3 çerçeve kullanılsaydı çok daha güzel olabilirdi, elinize sağlık :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Font kullanımını yanlış seçiyorsun, üye giriş kısmı çok aşşağıda kalmış üste gelmesi lazım ki siteye üye olanlar en aşşağıya inipte giriş yapmaya uğraşmasın veya üye olmayı bilmeyenler direk girip oraya bakmadan çıkabilir. Renk hoş fontlar kötü ne desem bilemedim şimdi ama emek emektir emeklerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Guzel olmus eline saglik
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana biraz kaba ve daraltıcı geldi . Elinize sağlık hocam .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61 hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2017 Saat: 22:40)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61 hocam :)
efendim :) Kullanıcı girişi haricinde her kısım kendi içinde iyi.Fakat düzensizlik diyeceğim tam değil.Tasarım düzeni olarak eşitleyeme çalışmışsın fakat nesne sıralaması olmamış sanırım eşit olmayan boşluklar daha kötü gösteriyor.Çok fazla farklı font yapmanda işin başka boyutu.Çok fazla font kullanmana gerek yok bana kalsa bu sayı bile fazla maksimum 3 font kullan.Bu kadar laf ettik öneri bulunmadan olmaz.Sidebar içindekileri tekle.Yani sidebar içindekileri bir sıra yap.Kategoriler yazdığın alana yüksek ihtimal gerçek hayatta sığmayacaktır :) kullanıcı girişini de değiştirirsen, 999 lira etmese de kodlanırsa 99 liraya yaklaşır :)
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2017 Saat: 23:11)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2017 Saat: 22:40)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61 hocam :)
efendim :) Kullanıcı girişi haricinde her kısım kendi içinde iyi.Fakat düzensizlik diyeceğim tam değil.Tasarım düzeni olarak eşitleyeme çalışmışsın fakat nesne sıralaması olmamış sanırım eşit olmayan boşluklar daha kötü gösteriyor.Çok fazla farklı font yapmanda işin başka boyutu.Çok fazla font kullanmana gerek yok bana kalsa bu sayı bile fazla maksimum 3 font kullan.Bu kadar laf ettik öneri bulunmadan olmaz.Sidebar içindekileri tekle.Yani sidebar içindekileri bir sıra yap.Kategoriler yazdığın alana yüksek ihtimal gerçek hayatta sığmayacaktır :) kullanıcı girişini de değiştirirsen, 999 lira etmese de kodlanırsa 99 liraya yaklaşır :)

+1
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
buralar güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok sade duruyor, ben dün aslında yorumlayacaktım aslında ama ne olduysa artık.
Önerim arka plan koymalısın, bu kadar sade bırakman kötü olmuş ve alışılmışın dışında ekleyeceğin HER yeni şey, çok daha ilgi görmesini sağlayacak.
Üye girişi kısmı metin'in de dediği gibi üst tarafta olmalı. Simetri için CTRL + R yapıp cetvel ile düzenleme yaparsın, o basit. Acele etmeden, internet üzerinden feyz alabilecek çalışmalara göz atarak, fikir edinip daha güzel şeyler yapılabilir. Yoksa aklında güzel bi fikir, daha önceden sıkça görüp bildiğimiz şeyleri düşünerek çizim yapmamanı öneririm. Çünkü o şekilde yapan çok insan var, önemli olan sıyrılabilmek. eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bir sitede demosu çıkana kadar yorum yapmaktan kaçınıyorum :D
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben beğendim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: