Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEOG KALDIRILIYOR MU?
TEOG sistemi ile her yıl 1 milyonun üzerinde öğrenci sınava giriyor. Yapılan açıklamaların ardından TEOG kalkıyor mu sorusu herkesin araştırdığı konu oldu. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sistemi yerine yeni bir sistem mi gelecek? Erdoğan “Ben TEOG olayını istemiyorum ve bunu da artık yanlış buluyorum.” demişti. Peki TEOG sistemi kaldırılacak mı? TEOG bu yıl mı kaldırılıyor?
TEOG KALDIRILIYOR MU?
TEOG hakkında Beylerbeyi’nde toplanan Erdoğan ve Yıldırım kritik görüşmesi sona erdi. TEOG sisteminin kaldırılması gerekli diyen Erdoğan, Yıldırım ile görüştü. Görüşme Cumhurbaşkanı Erdoğan, “TEOG konusunu sayın Başbakan’la detaylıca konuştuk. Uygulamaya girmesine bir mani yok. Hemen bu adımın atılması mümkün.. Liseler Milli Eğitim Bakanlığı’nın kontrolünde kendi sınavlarını yapar.” dedi.
Bu Konudaki Düşünceleriniz Neler ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TEOG kalkalı 3 ay oldu :P
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günaydınlandınız.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba,
Birincisi, başlığın tamamen büyük harflerden oluşmamasına özen gösteriniz.
İkincisi, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı kalkalı epey oldu zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(anladığım kadarıyla) Mis adında hem klasik hemde test bir sınav yapılacakmış. Bence bu sistemde kötü. En iyisi liseler kaldırılsın.

Bu arada;

aFgJSANbQNml5j_nPPc6-Q.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-10-2017 Saat: 22:22)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: (anladığım kadarıyla) Mis adında hem klasik hemde test bir sınav yapılacakmış. Bence bu sistemde kötü. En iyisi liseler kaldırılsın.

Bu arada;

aFgJSANbQNml5j_nPPc6-Q.png

Bazı okullar kendi sınavlarını yapacak gibi bir şey duydum ben de ne kadar doğru bilmiyorum incelemedim fazla. %10'luk dilim.. @Hypnos
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
internet explorer
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başlıktaki büyük harfler kurallar gereğince düzenlenmiştir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üniversite ve Lise sınavları kaldirildi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yıllardır sınav sistemini düzelteceğiz dediler dahada kötüye sürüklediler halkın istediği olmuyor artık bütün Bilgisayardan iyi anlayan kişilerin önü açılmıyor. Lisede bilişim bölümü her okulda yok ama çocuğun yeteneği bilişim gidiyor dil seçiyor başka birşey seçiyor bölümler çoğaltılmadığı taktirde ve o bölümlere göre sınav yapılmadığı taktirde bizim ülkedeki çocuklar bi iş çıkarmaz çünkü çok yetenekli tasarımcı adamlar biliyorum şuan hepsi elektronikçilerde çırak vb :D Öğretmen olmak isteyenlerde atanamıyor devlet babada okul yapmıyor ne yapıcak o atanamayanlar gitsinler evde kendi kendilerine mi ders anlatsınlar. zaten Atatürk'ü okullar unutturmaya çalışıyor geçenlerde denk geldim üniversitedeki hocayla tartıştım adam diyorki ölmüş gitmiş adama niye saygı duyayım diyor dövsen suç dövmesen suç böyle zihniyet arkadaşlar işte yeni nesil bomba gibi geçmişini unutarak geliyorlar hemde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hiç birşey değişmiyor ümitlenmiyin ismi değişiyor yine sınava gireceksiniz :)
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-10-2017 Saat: 17:07)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hiç birşey değişmiyor ümitlenmiyin ismi değişiyor yine sınava gireceksiniz :)

Üstelik klasik bir sınav olacak :P
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping