Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilo Sorunu
15 yaşındayım 1.65 boy ve 80 kiloyum. Hafif göğüslerim var belli oluyor yani ama öyle düşündüğünüz gibi komple sarkık değil. Bunları anlatmak bile utanç verici benim için dakat zorundayım. Liseye geçen benim gibi birçok arkadaş vardır forumda rahat olanlar vardır. Ben kilomdan aşırı derecede utanıyorum. Ortaokulda en azından ilkokuldan beri arkadaşım olan kişilerle falan alışkındık birbirimize herkes bana alışkındı. Lise daha farklı bir ortam daha ergen bir ortam. Bu nedenle lisede dışlanmaktan itici görünmekten korkuyorum. Biraz saçma gelebilir fakat sonuçta hepimiz ergenlik dönemindeyiz birde bu kızlara ilgi  olayı falan işe karışıyoruvurettuver her neyse iste anladınız siz :D
Az yemek istiyorum olmuyor unutuyorum verdiğim kararı önüme ne konsa yiyorum. Anneme diyorum anne yardımcıbol mutfak sende bitiyor ben kendime engel olamıyorum sen durdur beni falan banane az ye sen de diyor. Az yiyebilsem yardım istemem zaten. Spor desek üşengeçlik :( Hadi yapıcam diyelim dışarı çıkamam yürüyüş için okullar açılıyor eve geldiğim gibi derse gömülürüm. Evde yapıcak adam akıllı hareket bilmiyorum. İnternetten bakıyorum şınav çekin diyor acaba ben kendimi nasıl taşıyacam? 1 tane çekmek için götümü yırtıyorum yok olmuyor. Mekik desen sırtımı yere yasladımı bi rahatlık geliyor her neyse çekmeye başlıyorum 20 den sonra zorlanıyorum ve sıkılıyorum. Ne yapıcam ben yaaaağ :(((
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-08-2017 Saat: 02:23)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 15 yaşındayım 1.65 boy ve 80 kiloyum. Hafif göğüslerim var belli oluyor yani ama öyle düşündüğünüz gibi komple sarkık değil. Bunları anlatmak bile utanç verici benim için dakat zorundayım. Liseye geçen benim gibi birçok arkadaş vardır forumda rahat olanlar vardır. Ben kilomdan aşırı derecede utanıyorum. Ortaokulda en azından ilkokuldan beri arkadaşım olan kişilerle falan alışkındık birbirimize herkes bana alışkındı. Lise daha farklı bir ortam daha ergen bir ortam. Bu nedenle lisede dışlanmaktan itici görünmekten korkuyorum. Biraz saçma gelebilir fakat sonuçta hepimiz ergenlik dönemindeyiz birde bu kızlara ilgi  olayı falan işe karışıyoruvurettuver her neyse iste anladınız siz :D
Az yemek istiyorum olmuyor unutuyorum verdiğim kararı önüme ne konsa yiyorum. Anneme diyorum anne yardımcıbol mutfak sende bitiyor ben kendime engel olamıyorum sen durdur beni falan banane az ye sen de diyor. Az yiyebilsem yardım istemem zaten. Spor desek üşengeçlik :( Hadi yapıcam diyelim dışarı çıkamam yürüyüş için okullar açılıyor eve geldiğim gibi derse gömülürüm. Evde yapıcak adam akıllı hareket bilmiyorum. İnternetten bakıyorum şınav çekin diyor acaba ben kendimi nasıl taşıyacam? 1 tane çekmek için götümü yırtıyorum yok olmuyor. Mekik desen sırtımı yere yasladımı bi rahatlık geliyor her neyse çekmeye başlıyorum 20 den sonra zorlanıyorum ve sıkılıyorum. Ne yapıcam ben yaaaağ :(((
Kardeşim bende 1.60 boyundayım 16 yaşındayım ve 60 kiloyum benimde göğüslerim biraz büyük ama dalga geçenler kendi kafalarında. Hiçbirine aldırış etmeden geçiyorum. Takmamalısın. Ve lise farklı bir ortam değil. 2 haftada alışırsınız birbirinize :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gazoz,kola,çay gibi içeceklerin yerini su alsın. Böylece oturduğun yerden zayıflarsın. 9 Gün dene ve farkı gör.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abi boşver bu işleri diyebilirsin ama belki sende hala bu şekildesin veya daha önce yaşamış olabilirsin. Son zamanlarda biraz açıldım böyle ilgi alanım falan değişti abi sen anlarsın demek istediğimi işte utanıyorum söylemeye :) olur ya kızlar falan böyle beni görünce ıyğğ şişko hiç sevmem uzaklaşalım kankitişkooğ falan :D

Abi giydiğim şeyler bile üstümde yakışmıyor. Üstüm kalın basenler kalın aşağıya doğru inceliyor konple vücudumda çok tuhaf.

@Ripbyrustavi02 abi pek birşey anlamadım? Zaten birşey içmiyorum yemek yeme problemi var su sıkıntı değil bana desinler şu saatte şu kadar su iç içerim problem yok o konuda kola fanta falan icmiyorum zaten.

Şarj azaldı kapanırsa yarın bakarım göremediğim yorumlara

@Decagon
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben 6 ayda 30 kilo verdim 18 yaşındayım 1.85 boyum var boyum yüzünden eskiden kilolu olmama rağmen kilom farkedilmezdi o yüzden sıkıntı etmiyordum fakat bu sene kilolarımdan sıkıldım 95 kiloydum şuan 64 kiloyum ve sabit duruyorum herşey beslenmeye bakıyor, eskiden cola , tuz , şeker , ekmek , karbonhidratlı yiyecekler vs. çok aşırı yerdim spora başlayınca hepsini birden kestim sebze meyveye ağırlık verdim yemeklerim de karbonhidrata değil protein'e önem verdim tabii karbonhidrat'da enerji için gerekli ona da hafif bir yer veriyordum günde 3-4lt. su içerim ve su içmek metabolizmanı hızlandırır bu da daha fazla yağ yakımına neden olur. bkz: durduğun yerde terlemek, daha sonra evim de olan koşu bandında her gün koştum bilinçsizce kilo vermeye başladım 1 ay da 12 kilo verdim ve sarkmalar olduğunu farkettim, fitness yapmaya ve yavaş yavaş kilo verdikçe sarkmalarım düzeldi vücudum da hacim kazandı ne bir deri bir kemik kaldım ne de top gibi kaldım her ikisininde ortasındayım ve bu denge de gitmeyi düşünüyorum sende deneyebilirsin. Hatırlatmam gerek sabır , ısrar , inat gerektiren bir spor seni bekliyor eğer baslayacaksan :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-08-2017 Saat: 02:23)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 15 yaşındayım 1.65 boy ve 80 kiloyum. Hafif göğüslerim var belli oluyor yani ama öyle düşündüğünüz gibi komple sarkık değil. Bunları anlatmak bile utanç verici benim için dakat zorundayım. Liseye geçen benim gibi birçok arkadaş vardır forumda rahat olanlar vardır. Ben kilomdan aşırı derecede utanıyorum. Ortaokulda en azından ilkokuldan beri arkadaşım olan kişilerle falan alışkındık birbirimize herkes bana alışkındı. Lise daha farklı bir ortam daha ergen bir ortam. Bu nedenle lisede dışlanmaktan itici görünmekten korkuyorum. Biraz saçma gelebilir fakat sonuçta hepimiz ergenlik dönemindeyiz birde bu kızlara ilgi  olayı falan işe karışıyoruvurettuver her neyse iste anladınız siz :D

Çaktırma aynısıyım :D Barışık olman lazım. Çok fazla kafaya takarsan daha çok kilo alırsın.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende kilo almak istiyorum ama alamıyorum :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle ekmeği kesmelisin çok zor ama kesmelisin. Yemek sorununu çözdükten sonra Fitness'a başla. Kilo veremesen dahi yağların kasa dönüşür.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diyetisyene gitmeni tavsiye ederim . Yemeden duramıyorum diyorsan bazı diyet programları var . Sürekli yiyorsun fakat bir önceki yediğin sonrakini yakıyor falan .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendine güvenmelisin, mesela ben 8. sınıfta 150 cm boyundaydım, günlük hiç usanmadan 8-9 ay boyunca 1500 civarı ip atladım. Esneme hareketleri yaptım ve bir senede tam 15 cm uzadım :) Kendine inanıyorsan sıkıntı yok.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Spor desek üşengeçlik

Sadece bu cümleyle hakettiğin konumdasın belkide. Çaba sarfetmeyenler loser kişiler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sıralar bende kilo aldım. Vermeye gayret ediyorum. Hafif bir spor, sağlıklı beslenme ve bol su tüketme sayesinde rahatça kilo verirsiniz. Sadece biraz azim, sabır ve çabayla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doktora git en iyi çözümü sunacaktır.tabi konuyla ilgili herşeyi anlatmayı unutma sana göre çözüm üretir.güç veya örnek almak istiyorsan tlc bir kanal var orada ağır yaşamlar diye bir şey izledim 300 kilo kişilerin kilo verdiğini gördüm izlersen kendine inancın geleceğini kanaatindeyim.onların durumunu izlediğinde zaten gerekeni yaparsın.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping