Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terfi Sistemi hkk.
Merhabalar, siteme terfi sistemi eklemek istiyordum, uzun zaman önce araştırdım eklentileri vb. bir sonuç alamadım. Yakın bir zaman önce wtsupportu takip ederken orada gördüm. Kullanıcı başlığı terfi ediyor ve altında ki askeri rütbe sistemi de değişiyor. Düşündüm düşündüm bir türlü bulamadım. Size sormak istedim.
Öyle bir eklenti yoktur ama bir çaresi vardır eminim ki. Rütbe sistemi ile yapmak istemiyorum. Yani bir kişi üyeyse yanında ek olarak o rütbeler gözüksün. Yönetici iken bile gözükmesini istiyorum.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin p>Üyeler&Gruplar>Terfi Grupları'dan yapabilirsin mehmet. İstersen detaylı anlatabilirim fakat gerek yoktur diye düşünüyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orasını biliyorum fakat rank değişiyor işte. Ben rank değişmeden ayrı bir köşede değişsin istiyorum.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 18:07)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Orasını biliyorum fakat rank değişiyor işte. Ben rank değişmeden ayrı bir köşede değişsin istiyorum.

Tüm rütbelere aynı rankı ver :) ?
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kulllanıcı başlıkları sistemi var, mesaj sayısına göre çalışıyor.O sayıya ulaşan kişiye kullanıcı başlık ismi, yıldız ve resim verebiliyorsun.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orasını görememişim, pardon :/
O zaman hepsinin yıldızını 1 yapıp resim linkini koyarsam olur. Teşekkür ederim adminim.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende yapmıştım denemelik üye listesi ve profilde sıkıntılar çıkmıştı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayarlarız bir şekilde. :)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 19:23)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende yapmıştım denemelik üye listesi ve profilde sıkıntılar çıkmıştı
sorun şöyle çıkar gruplara verilen varsayılan başlıktan dolayıdır.Değiştirirseniz o gözükmeyecektir.Yetkililer biliyorsunuz değiştirebiliyor izinleri kapatılırsa temada bütünlük bu yolla sağlanacağını düşünüyorum.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece postbitte gözüken ikinci bir rank ekleyebilirsin. İkinci rank eklemek için bkz; http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=31046
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Terfi sistemi kullanmıyorum. Kullanıcı başlıklarına atadım hepsini. 1 Mesajda Er, 1000 mesajda General gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anladım hocam. Şimdi sadece resimleri ayarlamak kaldı.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping