Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magix Theme İndex Çizim
AkqGLv.png

Herkesin görüşü çok değerli.

@metehandurmus @Falcon @Sunxdizayn @Orion @kraljmehmet @Jinpachi @Gokss @ASiPaTRoN @Edward

Özellikle sizlerin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renkleri Kötü Seçmişşin Bana Göre

Diğerleri İyi Gözüküyor Eline Sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2017 Saat: 20:00)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Renkleri Kötü Seçmişşin Bana Göre

Diğerleri İyi Gözüküyor Eline Sağlık.

Bana gayet iyi geldi. Yorumun için teşekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maviler göze batıyor. Forumların arkaplanı transparan olmasaymış güzel olurmuş. Genel görünüm güzel, eline sağlık. Gelişiyorsunuz :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2017 Saat: 20:02)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Maviler göze batıyor. Forumların arkaplanı transparan olmasaymış güzel olurmuş. Genel görünüm güzel, eline sağlık. Gelişiyorsunuz :)

Değerli yorumun için teşekkürler Mehmet :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61 @bilsoft @Ainsworth siz efsanelerdende yorum almak isterim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncesinde eline sağlık kaan. Geçenlerde bi konuda görmüştüm arkadaşın biri şöyle bişey demişti "bu forumda kimsenin renkler ile arası yok" diye. Yani adam cidden haklı, güzel fikirler görüyorum çoğu çizimde ama hep eksi yönleri ağır basıyor. Mesela bu bitmemiş, önceki çizimlerinde tam bitmemişti ve ben genelde bitmemiş çizimlere yorum yapma taraftarı değilim, bu sebepten yeri geldiğinde etiketlenmişte olsam yorum atmıyorum bunu alınmayasınız diye söylüyorum.

Yorumum bu çizimin için, rengiyle oynayıp ufak tefek şeyler sonraya yaparım dediğin kullanıcı paneliymiş, bi kategorinin bitmiş hali mesela bunları tamamlayıp koyarsan daha iyi yorumlar alabilirsin derim ben. Ve yine sadece senin için değil herkes için söylüyorum, bitmemiş çizimleri koymayın bence. Ha fikir almak istersiniz eyvallah ama aklınızdakini çizipte koyun, insanlar yorumlasın şunu değiştir desin ama siz önce kafanızdakileri insanlara gösterin, iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2017 Saat: 20:33)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncesinde eline sağlık kaan. Geçenlerde bi konuda görmüştüm arkadaşın biri şöyle bişey demişti "bu forumda kimsenin renkler ile arası yok" diye. Yani adam cidden haklı, güzel fikirler görüyorum çoğu çizimde ama hep eksi yönleri ağır basıyor. Mesela bu bitmemiş, önceki çizimlerinde tam bitmemişti ve ben genelde bitmemiş çizimlere yorum yapma taraftarı değilim, bu sebepten yeri geldiğinde etiketlenmişte olsam yorum atmıyorum bunu alınmayasınız diye söylüyorum.

Yorumum bu çizimin için, rengiyle oynayıp ufak tefek şeyler sonraya yaparım dediğin kullanıcı paneliymiş, bi kategorinin bitmiş hali mesela bunları tamamlayıp koyarsan daha iyi yorumlar alabilirsin derim ben. Ve yine sadece senin için değil herkes için söylüyorum, bitmemiş çizimleri koymayın bence. Ha fikir almak istersiniz eyvallah ama aklınızdakini çizipte koyun, insanlar yorumlasın şunu değiştir desin ama siz önce kafanızdakileri insanlara gösterin, iyi forumlar.

Değerli yorumun için sağol abi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bilsoft hocama katılıyorum. Eline sağlık gerçekten çok gelişme var.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2017 Saat: 20:37)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bilsoft hocama katılıyorum. Eline sağlık gerçekten çok gelişme var.

Sizde değerli yorumunuz için sağolun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beğendim, güzel olmuş fakat şu burası forum yazan yerin adını bilmiyorum ama oraya arkaplan yapsan daha iyi olur gibi, eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Taslak bir çizim gibi geliştiğinde daha iyi olacaktır..
- Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağolun arkadaşlar yorumlarınız için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orijinal fikir çıkacak ama düşünce güzel uygulama da sınıfta kalmış.detaylı yorum yapmayacağım bunu sen bulup düzenlersen hem gelişmene daha büyük yardım olacak.başarılar
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-06-2017 Saat: 00:15)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Orijinal fikir çıkacak ama düşünce güzel uygulama da sınıfta kalmış.detaylı yorum yapmayacağım bunu sen bulup düzenlersen hem gelişmene daha büyük yardım olacak.başarılar

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maviler biraz daha yumuşak olsa daha güzel olurdu, eline sağlık hocam.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağolun yorumunuz için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bundan önceki çalışmaların daha güzeldi bence renkler cırtlak gibi geliyor gözüme daha flat renkler kullanırsan güzel olabilirdi bence Kaancım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-06-2017 Saat: 18:15)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bundan önceki çalışmaların daha güzeldi bence renkler cırtlak gibi geliyor gözüme daha flat renkler kullanırsan güzel olabilirdi bence Kaancım

Sağol yorumun için Tolga :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak mavi ile pembe uyar dedim ama bu şekilde değil. Sen yanlış kullandın bunları. Bu renkleri temanın her yerinde pat diye koyarsan göze çok çarpıp göz yorarlar. Çünkü ikisi karşıt renkler. Bunların bir arada kullanımı doğru olursa gerçekten iyi giderler birbirlerine tamamlayıcı olurlar. Ama sen direk yan yana koymuşsun onları gözler gitti böyle. Arka plan bembeyaz olmalıydı. Pembe için yanlış tonu seçmişsin. Tam uyan bir ton seçerken daha iyi görünürdü.
Düşünce fikir güzel ama uygulama olmamış, ikisi beraber gerçekten güzel gider ama dediğim gibi bunları daha orantılı kullanmalısın. İkisini aynı sayıda kullanmamalısın. Birisi primary diğeri secondary bir renk olmalı. Yani secondary olan daha az kullanılacak.
Sana fikir vereyim theadın şekli aynı olsun paralelkenar olsun sol tarafı. Oraya da mavi border koy. Yalnızca böyle yap güzel gider.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping