Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xyz uzantı
Merhabalar beyler,

Site açma düşüncesindeyim lakin böyle bir domain gördüm bunla ne kadar ilere gidilebilir insanlar kafalarına takar mı acaba domaini?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alt yapınızın sağlam olması lazım .xyz uzantı ile tanınmış bir çok site var, sizde sağlam bir çalışma ile başarılı olabilirsiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genelde fake siteler için güzel oluyor .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kafaya takarım bu domaini. Hem de bayağı takarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.xyz yi herkes beleşe mutlaka bi yerden aldı yani uygun bi firmadan xyz'nin fiyatının 1 lira üstü olarak .com ala bilirsiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özetle ;
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=90647&pid=587030#pid587030
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2017 Saat: 16:40)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar beyler,

Site açma düşüncesindeyim lakin böyle bir domain gördüm bunla ne kadar ilere gidilebilir insanlar kafalarına takar mı acaba domaini?

Ben tavsiye etmem.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Xyz bedavaya veriliyordu şimdi paralı olmuş sanırım hayla bedavaya veren yer olabilir almanı tavsiye etmem
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlar için teşekkürler.

-Uygun fiyata güvenilir siteler önerebilirmisiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam kampanya bekleyecek kadar süreniz varsa alastyr, .net yıllık 2 liraya düşürmüştü bi ara. Yine düşürebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2017 Saat: 00:07)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumlar için teşekkürler.

-Uygun fiyata güvenilir siteler önerebilirmisiniz?

isimtescil'i kullanabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping