Konuyu Oyla:
  • Toplam: 8 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her Kategoriye Ayrı Ayrı İkon Vermek
(30-10-2013 Saat: 13:51)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yapamadım :D hepsi bozuldu yardım edecek warsa ulaşın bana ama sadece bu forumda görev yapan arkadaşlar

Forum iconlarını bana atın yardımcı olayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-10-2013 Saat: 13:51)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yapamadım :D hepsi bozuldu yardım edecek warsa ulaşın bana ama sadece bu forumda görev yapan arkadaşlar
buraya site adresini ve photobucket linkini verin halledelim.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Photobucket adresinden yapamayanlar arkadaşlar var ise, eksiksiz şekilde iconlarını ayarlasın. Bana pm olarak atsın gördüğüm zaman ilgileneceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Guzel anlatim repin ustundende rep veriyorum tek kelimeyle harika anlatim rep 1000 diyebilrim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anlatim icin gercekten cok tesekkur ederim gel gelelim ben bu isin icinden cikamadimyani yapamadim :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende bu var yardımmm
<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" valign="top" width="1"><div class="{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" alt="{$lightbulb['altonoff']}" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}" /><i class="fa fa-th-large"></i></div></td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top">
<strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap"></td>

<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="left" style="white-space: nowrap; padding: 0;">
<div class="forumbit_depth2_forum forumbit_depth2_forum-1">
<li>{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']} Konu</li>
<li>{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']} Mesaj</li>
</div>
</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="left" style="white-space: nowrap; padding: 0;">
<div class="forumbit_depth2_forum forumbit_depth2_forum-2">{$lastpost}</div>
</td>
</tr>
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar olmamasının diğer bi sebebide değiştirelecek olan kategori değil forum ikonudur seçerken forum seçeneğini seçin kategori olarak seçmeyin ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eskiden bunun plugini vardı ? kaldırıldı mı ? yada ben ftp li forumumla karıştırdım ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2014 Saat: 09:03)dark1dark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden bunun plugini vardı ? kaldırıldı mı ? yada ben ftp li forumumla karıştırdım ...
Evet kaldırıldı.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping