Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Kanalım hakkında görüşleriniz nelerdir?
Merhabalar arkadaşlar nasılsınız? Umarım iyisinizdir. :)
Benim YouTube kanalım hakkında eleştirilerinize ve varsa desteğinize ihtiyacım var :D Her türlü eleştirinizi bekliyor olacağım. :)

Örnek Videolarım : 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben şahsen ses tonunu vb. beğendim. Yolun açık olsun kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 20:24)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben şahsen ses tonunu vb. beğendim. Yolun açık olsun kardeşim.

Çok teşekkür ederim. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
good nays channel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 20:33)EvliyaCelebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: good nays channel

O ne la ? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 20:33)EvliyaCelebi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: good nays channel

Pek bir şey anlamadım ama good diyor herhalde iyi bir şeydir. Teşekkürler :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abonen fazla olmasına rağmen neden görüntüleme oranın çok az?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 20:50)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Abonen fazla olmasına rağmen neden görüntüleme oranın çok az?

600 abone bence pek bir şey ifade etmiyor zaten ilk başlarda abonen artar ama izlenmelere etkilemez, önce ki kanalımda bu şekildeydi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnceledim güzel. Kullandığınız mikrofonu söyleyebilir misiniz ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnceledim , Ruhi Çenet'e biraz özenmişsin sanırım.
Ama yükseleceğine inanıyorum.
Özgün içeriklerle video atabilirsin,ve öneririm başlarken az clickbait güzel olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 23:28)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnceledim güzel. Kullandığınız mikrofonu söyleyebilir misiniz ?
Teşekkür ederim. :) Tabi ki Mikrofon MXL 440 Mikser Roxy VX802 Ses kartıda Creative SB Audigy. 

Gelişebilmem için neler yapmalıyım nasıl bir yol izleyebilirim çünkü elime geçen paraları sürekli ekipmana ve kanala ayırıyorum. Uğraşıyorum tavsiyeniz var mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 23:32)Adolf Missen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnceledim , Ruhi Çenet'e biraz özenmişsin sanırım.
Ama yükseleceğine inanıyorum.
Özgün içeriklerle video atabilirsin,ve öneririm başlarken az clickbait güzel olur.

Ruhi Çenet konusunda yani olabilir gibi :) clickbait konusunda şu aralar kafam bayağı karışık yapsam mı yapmasam mı gibi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her yükselen kanalların hepsi clickbait atmadan yükselmedi hepsi illa atmıştır... :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 23:34)farklibilgiler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 23:28)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnceledim güzel. Kullandığınız mikrofonu söyleyebilir misiniz ?
Teşekkür ederim. :) Tabi ki Mikrofon MXL 440 Mikser Roxy VX802 Ses kartıda Creative SB Audigy. 

Gelişebilmem için neler yapmalıyım nasıl bir yol izleyebilirim çünkü elime geçen paraları sürekli ekipmana ve kanala ayırıyorum. Uğraşıyorum tavsiyeniz var mı?

Samson C01u kullanıyorum ben de :) Aslında çok fazla gerek yok Mxl'e. Mxl'in vocal sesi güzel :)
Video düzenlenmesini daha iyi yapabilirsiniz. Kamera alıp kendinizi çekip ara sıra kendinizi koyup aralara konuyla ilgili fotoğraflar koyabilirsiniz.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 23:49)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Samson C01u kullanıyorum ben de :) Aslında çok fazla gerek yok Mxl'e. Mxl'in vocal sesi güzel :)
Video düzenlenmesini daha iyi yapabilirsiniz. Kamera alıp kendinizi çekip ara sıra kendinizi koyup aralara konuyla ilgili fotoğraflar koyabilirsiniz.
Hocam mikrofondan memnunun fakat ses kartım sorun çıkarıyor :) Kamera olayını düşündüm ancak şuan için bütçem yok benimde aklımda söylemiş olduğunuz tarzda fikir var ama malesef bütçe yok zamanla olur o zaman zaten elimizden geleni yaparız :) Teşekkürler. Sizin kanalınız hangisi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 23:46)Adolf Missen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her yükselen kanalların hepsi clickbait atmadan yükselmedi hepsi illa atmıştır... :)

Aynen haklısınız bakalım artık biraz araştırma yapıp, çakalım bir clic :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 23:52)farklibilgiler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam mikrofondan memnunun fakat ses kartım sorun çıkarıyor :) Kamera olayını düşündüm ancak şuan için bütçem yok benimde aklımda söylemiş olduğunuz tarzda fikir var ama malesef bütçe yok zamanla olur o zaman zaten elimizden geleni yaparız :) Teşekkürler. Sizin kanalınız hangisi ?
Ben kanal açtım fakat 1 video var şuan. Eski kanalımdan ayrıldım. 
Alıntı:https://www.youtube.com/channel/UC90BVZr5EN0i9fdPWf7jZMg
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2017 Saat: 23:57)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2017 Saat: 23:52)farklibilgiler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben kanal açtım fakat 1 video var şuan. Eski kanalımdan ayrıldım. 
Alıntı:https://www.youtube.com/channel/UC90BVZr5EN0i9fdPWf7jZMg

Hocam sizi bir yerden tanıyor gibiyim ytdestek'te falan takılıyor muydunuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ooo hocam :) Hatırladım :) Ytdestekte özgün üyeydim evet :) @farklibilgiler
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla Hocam Bende Videolar Cekiyordum Ama Pc Kasma Sorunları Yüzünden Yeni Pc Alıcam 3.500 Para Biriktircem Sonra ztn Herşeyim Hazır Başlıcam Gelişmeye İnşallah ! Herkese Youtubede Başarılar Dilerim.. Kanal Merak Edenler Ömden Ulaşabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping