Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli arama motoru açıldı, Geliyoo
Türkiye'nin ilk yerli arama motoru olan Geliyoo, artık hizmetinizdedir arkadaşlar.
Kod:
https://www.geliyoo.com/

Dilerseniz bakabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
google'nin aynısı kardeş bu nasıl yerli malı bu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-01-2017 Saat: 15:26)erhan35 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: google'nin aynısı kardeş bu nasıl yerli malı bu?

Vallahi haberlerde öyle diyorlar. Alt yapı Google'ın.
Türkiye'nin yazılımda geldiği son nokta. Bu maaselef :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o zaman yazılımda -müthiş olan ülkemiz artık kötü :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tutmaz .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tutmayacağı belli zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ve aynısını 10 yaşındaki çocuk kodluyor ve bu uzun bir proje ve gündeme düşmüş aha ha :) bundan iyilerini gördüm adamlara Eline sağlık diyen kişi yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
googleden api alıp sonucları listelemekle olmuyo bu işler:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özel bir örümcek bot kurup da site indexleme diye bir şey yapamaz mıydınız arkadaş ona şaşıyorum en çok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Test aşaması gelişir daha.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birşey aradığımda 8 sonuç çıkarken yandex'te 4 bin çıkıyor. Tabii ki daha yeni olduğu için ve test aşamasında olmasından dolayıdır.
En çok eleştirdiğim yönü adı. Cidden öyle mi kalacak?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berbat ben yerli olmasını beklerdimde google altyapısını kullanmayı yakıştırmadım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tutacağıni hiç sanmıyorum,özgün olunmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gereksiz bir girişim zaten piyasada yeterince arama motoru var, 2017de açılması da çok geç. Gerçekten bir farklılık düşünülüyorsa olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha önce başarıyla yapılan bir şeyi kopya etmek yerine veyahut o projenin kaynaklarını kullanmak yerine daha önceden yapılmamış şeyler yapılması gerek bence ...
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Geliyoo browser çok yakında hizmetimize sunulacakmış. Chromium alt yapısı olmazsa iyidir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berbat geliyoooo , 10 milyon tl ile yapilmiş , hadi sunucu masrafı vs 5000 tl , geri kalan parayı google apiyi çekmek içinmi kullandınız ? cok az bir html bilgisi olan birisi bile bunu yapabilir , yapmayın etmeyin ülkemiz kötüye gidiyor onca vergi sadece bunun için harcanmış benden sadece MEH !!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Basarilar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakanlığın bahsettiği arama motoru bu değil arkadaşlar..
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bakanlık bunu bahsetmişse berbat kelimesi yanında az kalır ki resmen yerli arama moturu diye başkalarına rant amaçlı.siyasi varlığı ayrı bir sorun.google hiç siyaset görmedim.e-ticaret var haberler diye de bildiğin haber sitesi kurmuşlar arama moturu bildiğim haberleri indexler haberleri bizzat el ile yazmaz :D Türk komedisi :D başka bişey değil...
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping