Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eski mybb yok .
Artık forumlar bittiyor günde 4 yada 5 forum kapanıyor 100lerce forum kapandı .
Artık buna son verilmeli eski aktiflik ilgi geri dönmeli eski forumlardaki canlılık geri dönmeli .
burda sadece 2 yada 3 forum ayakta duruyor destek 10tl  bile aynı durumda .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz bunun nasıl farkına varamamışız anlamadım. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Düzenleme: Bu konuları açmanızın tam olarak amacı nedir? Herhangi bir fikriniz olmadığı için atılım yapıyormuş gibi görünmek mi? Birilerini atılım yapmaya teşvik etmek mi? Olan durumu daha da batırmak mı? Kafanızdaki tek düşüncenin sabit değişkenli olması mı? Yoksa "başkası da söylemiş benim neyim eksik" yarışı mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2016 Saat: 14:53)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biz bunun nasıl farkına varamamışız anlamadım. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Düzenleme: Bu konuları açmanızın tam olarak amacı nedir? Herhangi bir fikriniz olmadığı için atılım yapıyormuş gibi görünmek mi? Birilerini atılım yapmaya teşvik etmek mi? Olan durumu daha da batırmak mı? Kafanızdaki tek düşüncenin sabit değişkenli olması mı? Yoksa "başkası da söylemiş benim neyim eksik" yarışı mı?

eski aktiflik pek isteniliyor belki olabilir
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2016 Saat: 15:41)MuratBaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-04-2016 Saat: 14:53)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biz bunun nasıl farkına varamamışız anlamadım. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

eski aktiflik pek isteniliyor belki olabilir

Eski insanlar değişti. Bir ara imzamda 20-30 kişi vardı belki de. Geri gelmediklerini anladığım vakit kendimi daha fazla üzmenin anlamı olmadığını anladım. Foruma da değil, artık eskiyi istemek kendimize zarar.

Ne güzel olurdu oysa 2010-2011 zamanı gibi bir şey yaşasak. İnsanlar ileride "forumda 2015-2016 yılları çok güzeldi" dese.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eski günler yok artık :) ben bile özleyip geliyorum foruma 2-3 bakıyorum cıkıyorum ama 2012den beri unutmadım .( hey gidi günler
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burda aktif insan var diye duruyorsun zaten Murat aktif insan göremeyincede "Aktiflik düşmüş yükseltin yhaa" diyorsun mübarek bu işler lolde penta atmak csde headshot atmak gibi değil beğenmiyorsan çek Eyvallahını git. 2 kişide aktif olsa 5 kişide farketmez.. biz yinede muhabbet eder mutluluklar dileriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani konuda garip bi d10dan bide kapatılan forumlardan bahsetmişsin burdaki aktifliğimi diyorsun baska.forumlardakimi çözemedim vallaha seni konu başlığında mybb yok diyosun ama.var bu forumun sistemi ne mybb mybb forumlar ölüyorsa git.blog aç ne diyim yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiç bir insan aynı nehre iki kez ayak basamaz, ne o nehir aynı nehirdir, ne de o aynı insan.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dostum eski insanlar d10'u değil sanalı bırakmış insanlarda olabilir ( haklılarda çünkü sanal alemin tadı tuzu kaçtı iyice çocuklar doldu taştı her çocuk kendini sanalda adam sanıyor ) ve eski aktiflik gelirsek kimi abilerimiz çalışıyor kimi kardeşlerimiz okuyor 3 ay tatilinde belki bazı kişiler geri dönebilir ama forumun eski hali olmaz gibime geliyor.
- Birde forumlar kapanıyor demişsin öyle bir sorun varsa admin nickli kullanıcıya söyleyelim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hazırcılığı bir kenara bırakıp hem emeğinizi hem paranızı harcayıp wordpress gibi alternatif alanlar seçerseniz oralarda kazandıkça neden forumların boşaldığını anlayacaksınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence 10tl.net yada 10tr.net seo ihtiyacı var eskisi kadar aramalar iyi değil daha fazla yeni kullanıcı o kadar destek aktif olur.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kaRanLık-61 Katılıyorum.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben dahil birçok kişi daha iyi fırsatlar elde edip platformdan ayrıldık, eski hali gerçekten süperdi ama şuan cidden batmış gibi eskiden neredeyse kimse kalmamış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping