Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog Tutarmı ?
Genel bir blog kuracağız Wordpress Çok katogorili olacak Tek kişi ile yürütmeyeceğim küçük çaplı ekip olacak Genel blog pek fazla tutmuyor diyorlar sizcede öylemi görüşleriniz nedir ?
Bir Blogtan neler beklersiniz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forummuş, blogmuş battı o piyasalar diyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-04-2016 Saat: 18:18)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forummuş, blogmuş battı o piyasalar diyorum.

Forum işi çöktü zatende Blog çöktüğünü sanmam çok kaliteli bloglar var yeniler tutarmı onu bilemiyorum ama , Forum , Blog battıysa ne yapacağız o zaman :D bırakıp gidelim başka bir şey yapamayız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Hatake`ye katılmıyorum çünkü Forum işi batsaydı r10 veya bazı webmaster forumları kapanırdı. Blog, tutar fakat güncel tutmalısın. Sonra ise alıntı konu yapma kendine öz konular aç insanlara bilgi verecek konular aç ( bilgiye ihtiyaç var ) makale yazabilirsen yaz fakat bunu seo yaptıktan sonra yap. Zaten seo yaptıktan sonra makale yazdığın zaman 1 2 güne google indexler hit alırsın. Blog veya Forum yararlı oldukça tutar bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-04-2016 Saat: 18:28)Machate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Hatake`ye katılmıyorum çünkü Forum işi batsaydı r10 veya bazı webmaster forumları kapanırdı. Blog, tutar fakat güncel tutmalısın. Sonra ise alıntı konu yapma kendine öz konular aç insanlara bilgi verecek konular aç ( bilgiye ihtiyaç var ) makale yazabilirsen yaz fakat bunu seo yaptıktan sonra yap. Zaten seo yaptıktan sonra makale yazdığın zaman 1 2 güne google indexler hit alırsın. Blog veya Forum yararlı oldukça tutar bence.

Youtube da battı diyoruz, kapandı mı? Kanallar olduğu gibi gidiyor. Mesele zaten bazı kanalların gerilememesi. Aynı şekilde mesele bazı forumların içinde yaşanılan karmaşıklıklardan ders çıkarmaması. Örnek verdiğin forumlar 10tr.net 'den eski, bir zahmet kapanmasın.

Bu arada virgül kullanalım lütfen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rayray`cığım youtubeyle r10 u kıyaslayamayız google youtube`yi kapatmaz bide diyorsun ki kapanmasın adam işe yaramayan kazanç elde edemeyen forumu kapamayıp napsın adamı çöktürür iflas ettirir. ve adam boşu boşuna para ödemez. bana göre blog ve forum piyasası bayağı bir devam eder. Youtube`yi türkler kullanamıyor neden diyorsan bilmiyoruz biz video çekenleri desteklesek çok iyi bir yerlere geliriz ama bizim insanımız direk küfür ediyor eleştirse birşey demeyeceğim ama direk sövüyor mesela birsürü türk kanalı var ama biz desteklemediğimiz için büyüyemiyor. Yabancılara bir bak adamlar destekliyor o yüzden youtubede yabancılar daha gelişik neyse konuyu baltalamayalım iyi günler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
genel blog yapma ekibin hangi konuda profosyonelse o konuya yönelin hangi ana amaca yada anahtar kelimeye hitap edecekseniz ona uygun içinde en azından biri geçen domain seçin.Ayrıca comdan başka domain almayın.Özgün içerik seoya falan uygun tasarım felan onları söylemiyorum bile.Bunları yaptınız mı blogunuzdan bir sene içinde biraz gelirde getirir en kötü ihtimal domain parası çıkar ;) Böyle sorular için yeni bu işe girecek arkadaşlara yol göstermek amaçlı blog açacağım siteme :)
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Özgün Forum - Güncel Paylaşım Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping