Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitem Silindi
//edit
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2012 Saat: 17:40)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle insanlık olmaz olsun be. Transformice TR Forum Sitemi bilirsiniz Bütün konuları silmiş birisi ve TEmamı bile silmiş. Yapan kişiyi ALLAH'a havale ediyorum. Bütün emek boşune gitti. 104 üye boşuna oldu. Bela okicak seviyeye geldim zor tutuyorum kendimi. Ama İnsanlık bende kalsın.

Adminimzin Siteyi geri çevirme imkanı varsa yapabilirse ALLAH ondan razı olsun. Büyü kbir ihtimal böyle bir şey yoktur.

Şunu belirteyim. BUNU yapan kişiyi ALLAH'a havale Ediyorum. ALLAH ıslah etsin.

İşte bu kadar. her şey bitti. Dünya bu kadar işte .s

Geçmiş Olsun Bütün Emekleriniz Gitti
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin Kayıtlarından İp Nosunu Alırsan.Sorunu Çözeriz.Yedek Büyük İhtimal Vardır.Belki En Son Hali Olmayabilir.Ama Yakındır.Siteyi Açtığın E-Posta Adresiyle info@10tl.net konuyu anlatan bir mail at.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakın bunu kimin yaptığını bulmöak ve TP numarasını almak için yönetici kayıtlarına bakalım. sonrada gereği yapılacaktır ;)
Adminn kP>>Araçalar & Bakım>>Yönetici kayıtları(solda) 5-10 sayfaya birden hakarak kimin yaptığını öğrenebilirsiniz. sonrada sövermisiniz ne yaparsınız ben bilmem ama ALLAH islah etsin yani ne diyeyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah geri döner.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2012 Saat: 17:49)Deltoid Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah geri döner.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
KARAnlık tamda şüphelendiğim kişi.
Buyur karanlık 188.3.186.192

Birde bunu yapan kişi bu forumda müsade edersen banlicam. İsmide şu >> Sitemde Beyinbedavaa Bu sitede ise ismi Connecth
Bunu sırf uyarı verdim yaptı.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2012 Saat: 17:49)Deltoid Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah geri döner.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar şuan düşünüyorumda. Düşünsenize onca emek vermiş biri ve siz onun sitesini maffediyorsun. Ne büyük bir günah. Ahirette bunun hesabı alınacak. Yazık. Gerçekten acıyorum. aam insanlık bende kalsın Bela okumadım.Bela okusam tutabilir bile.

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2012 Saat: 17:56)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar şuan düşünüyorumda. Düşünsenize onca emek vermiş biri ve siz onun sitesini maffediyorsun. Ne büyük bir günah. Ahirette bunun hesabı alınacak. Yazık. Gerçekten acıyorum. aam insanlık bende kalsın Bela okumadım.Bela okusam tutabilir bile.
Bunu Yapım Zamanı Ne Zaman ?
Admin Kayıtlarında Bakarmısın?
Tabiki Banlayabilirsin Emin olduğunda.Zaten Herhangi Bir Siteye Saldıran 10tl.net Saldırmıştır.Site Dahil Onun Bütün Hesaplar Silinecektir!
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
en önce yaptığı silme bu
31st Mar 2012, 12:17
Bugün

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2012 Saat: 17:52)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: KARAnlık tamda şüphelendiğim kişi.
Bende karanlık-61'den şüphelendin sandım :D

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-12:05 -- yada yemin ediyorum torpil yapacağını yayınlarım
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-12:05 -- ya o rep mesajını silersin
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-12:04 --
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-12:04 -- torpil sebebi yetkinin sıfırlanması.
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-12:03 -- Torpil yapacaktın az daha
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-12:03 -- Özel mesaj SS ni çekiyorum şimdi sıra bende ömer hazır ol.
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-12:03 -- sen beni tuzağa düşürdün.
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-12:02 -- senin allahın varsa yetkimi alırsın + konuşmazsın birdaha benle.
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-12:01 -- Ömer
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-11:03 -- ömer grafiker başvuru konuma time yanlış uyarı verdi dedim sen de öyle de.
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-11:03 -- pardon yanlış anlaşılma
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-09:13 -- :S
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-08:37 -- s.....git istemiyorumburada adminlik çıkar adminlikten
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-08:37 -- p..sin sen * Kufur Etmek Yasaktır ! *.
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-08:37 -- uyarıyı çıkar sen çıkar.
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-08:37 -- sen tam bi p..sin lan.
» (Gizle) (Rapor) Beyinbedavaa - 31-03-08:37 -- ömer

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
G.Olsun Kardeşim Üzüldüm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş Olsun Kardeşim Umarım Yapan Cezasını Çeker
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim bak Ban yiceksemde yiyim bunu hangi o.c yaptıysa neyse şimdi.

Kardeşim sitenin link ver yardım ediyim sana ben toplayalım siteni istersen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2012 Saat: 18:02)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: en önce yaptığı silme bu
31st Mar 2012, 12:17
Bugün
O Kişiyi Banla Yoksa Ben Banlayacağım.
Bu Yapılan 10tl.net Yapılmıştır.Kişiyi Uzaklaştır.

Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyinbedava dan başka biriside yapabilirdi hemen önceden admin kayıtlarına bakmmamız iyi oldu bir dostumuza saldıran herkese saldırabilir cezası çok ağır olur umarım :@
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://transformicetrforums.10tl.net ama bütün konular gitti boşver.s

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence artık o siteden iş gelmez. Başka bir site aç. Toplu Mail ile oranın reklamını yap.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping