Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müzeyyen Senar - Sevmekten Kim Usanır(saklı kayıtlar albümü)
Kaç kere yemin ettim kaç günüle girdimm.....Alllah alahhhhh
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu da güzel Benzemez kimse sana..
Müzeyyen Senar - Benzemez kimse sana (saklı kayıtlar)
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Müzik için teşekkürler ben Müzeyyen Senar'ın Vardar Ovası plak kaydını çok seviyorum çok güzel bir şarkı. :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-12-2015 Saat: 23:39)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Müzik için teşekkürler ben Müzeyyen Senar'ın Vardar Ovası plak kaydını çok seviyorum çok güzel bir şarkı. :)

Rica ederim youtube sağolsun :) Hareketli şarkılarını pek sevmiyorum.En sevdiğim  şarkılarından biri benzemez kimse bana :P

Bunu yeri daha başka.
Müzeyyen Senar -Kimseye etme şikayet

Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping