Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eyvallah!
Merhabalar!

Gördüm ki, son zamanlarda, benden izinsiz ç(alıntı) olaylar olmaya başladı.

Bu arkadaş ana sayfa ikonlarımı aldı, posbitleri thead'ları felan aldı...

http://pokemon.10tl.net/index.php

Bu arkadaş ise arka planı aldı. -Bu benim değildi ve aldığım kişiden zar zor izin almıştım. Çok uğraştırdı-

http://survivorfan.10tl.net/

Ve bunun gibi birçok arkadaş hâlâ devam ediyor ç(alıntı) şeylere. Ben sizin o vicdanınıza, kalıbınıza tüküreyim. Helal olsun! Gerçekten...

Bunun gibi birçok olaylar yüzünden bırakıyorum. Tarihin tozlu raflarına bırakıp terkedin beni, kadehime şarap dolduracak bir arkadaşım bile olmasın bundan sonra.

Herkesten ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN. Özellikle Karanlık'tan. Onun sayesinde sitemi tasarladım. Ve şuan farklı yerlerde. 10tl.net'İn en büyük RPG sitesini kurduk. -MAŞALLAH- Umarım bundan sonra da yolumuza emin adımlar ile ilerleriz.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sağolun, varolun. 10tl.net'in admininden, en son üyesine kadar, herkesten ALLAH RAZI OLSUN.

Adminimize ayrı bir teşekkür etmek isterim. Türkiye'de nadir rastlanır myBB ücretsiz yazılımı kurmuş. Böyle bir olanağı bize verdiği için ALLAH ondan razı olsun, işini gücünü rasgetirsin...

Diyecek pek birşey yok. Bu alıntı olayların önüne geçmek için kendimi tozlu raflara terk ediyorum.

HERKESE SAYGILAR, SEVGİLER. Sağlıcakla, ALLAH'a emanet olun. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle olaylar yüzünden gitmenize çok üzülüyorum. Hoşçakal. Tekrar gel ama :(
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumunda devam edecekmisin? forumunda adın ney? Forumuma üye ol! haberdar kalaım. saçma sapan şeyler yazıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2012 Saat: 23:54)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumunda devam edecekmisin? forumunda adın ney? Forumuma üye ol! haberdar kalaım. saçma sapan şeyler yazıyorum.

Ne oldu sana böyle ? :D
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bari konu açarak alıntıdır diye falan yazabilirlerdi inşallah geri dönersin :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2012 Saat: 23:31)Rio Mortensen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Merhabalar!

Gördüm ki, son zamanlarda, benden izinsiz ç(alıntı) olaylar olmaya başladı.

Bu arkadaş ana sayfa ikonlarımı aldı, posbitleri thead'ları felan aldı...

http://pokemon.10tl.net/index.php

Bu arkadaş ise arka planı aldı. -Bu benim değildi ve aldığım kişiden zar zor izin almıştım. Çok uğraştırdı-

http://survivorfan.10tl.net/

Ve bunun gibi birçok arkadaş hâlâ devam ediyor ç(alıntı) şeylere. Ben sizin o vicdanınıza, kalıbınıza tüküreyim. Helal olsun! Gerçekten...

Bunun gibi birçok olaylar yüzünden bırakıyorum. Tarihin tozlu raflarına bırakıp terkedin beni, kadehime şarap dolduracak bir arkadaşım bile olmasın bundan sonra.

Herkesten ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN. Özellikle Karanlık'tan. Onun sayesinde sitemi tasarladım. Ve şuan farklı yerlerde. 10tl.net'İn en büyük RPG sitesini kurduk. -MAŞALLAH- Umarım bundan sonra da yolumuza emin adımlar ile ilerleriz.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sağolun, varolun. 10tl.net'in admininden, en son üyesine kadar, herkesten ALLAH RAZI OLSUN.

Adminimize ayrı bir teşekkür etmek isterim. Türkiye'de nadir rastlanır myBB ücretsiz yazılımı kurmuş. Böyle bir olanağı bize verdiği için ALLAH ondan razı olsun, işini gücünü rasgetirsin...

Diyecek pek birşey yok. Bu alıntı olayların önüne geçmek için kendimi tozlu raflara terk ediyorum.

HERKESE SAYGILAR, SEVGİLER. Sağlıcakla, ALLAH'a emanet olun. :)

Rica Ederim Görevimiz.Sende Allaha Emanet ol.
Bence Bu Kadar Çabuk Pes Etme.Dünyada Ölüm Harici Herşeyin Bir Çaresi Vardır.Bence Resimleri Koruyabilirsin.Tabi Biraz Seni Uğraştırır Fakat İstersen Yaparsın.Bunu Bilmeni Gerektiğini Düşünüyorum.Tabi Karar Seni.Sevgilerimle Hayatında Başarılar...kaRanLık-61
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kavga Ettik Ama Gitmeni İstemem

Alıntı:Bu arkadaş ana sayfa ikonlarımı aldı, posbitleri thead'ları felan aldı...

Böyle Demişsin Aam Anasayfa İconları Temayla Geliyor
Postbiti Bakarak Aynısını Yaptım Kabul Ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yerinde olsam hemen pess etmezdim , bi sorun varsa sonuna kadar gidersin, hem aldıysada alsin helali hos olsun,Allahın İlahi adaleti var bunu unutma,
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay kolay pes etme.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform