Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] forumda resim gibi video paylaşma..
1) foruma bir iki tane konu açıp video paylaşıcam ama resim gibi video görüntelemek istiyorum.
2) moderatörden üyeye kişi geçiriyorum banlı gibi gözüküyor ama başka hesaptan bakıyorum normal üye gözüküyor :S ne yazdıgı resmi altta.
3m6ww.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumun İzinlerini Bakın.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
formun izinlerinden açkta video paylaşma ama nasıl eklenecegini soruyorumm örne: [video ]destek.10tl.net[video ] vvideo yazan yerlerin nasıl olucagını soruyorum ve digerini hala yapamadım yardımcı olurmusun..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2012 Saat: 11:03)ByMusti Nickli Kullanıcıdan Alıntı: formun izinlerinden açkta video paylaşma ama nasıl eklenecegini soruyorumm örne: [video ]destek.10tl.net[video ] vvideo yazan yerlerin nasıl olucagını soruyorum ve digerini hala yapamadım yardımcı olurmusun..
Üye sorunuyla ilgili üye sanırım aktifleştirilmemiş.
Mykod ilgili olarak editr üzerinden ekleyebilirsiniz.Sağda Tv işareti war oraya tıklayın oraya video nerden alıyorusunz oraya seçin url ekleyin.
ya da

Admin Kp --> Yapılandırma --> Pluginler --> MyCode Installer (1.0)
bunu aktifleştirin.Forumumuzun mykod bolumunde bir sürü mykod war ordan alın ve sitenize ekleyin.

Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping