Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İndirme Linkleri Hakkında
adminlerim ve hocalarım bir önerim var başımıza gelmeden yapılmasını istiyorum önerim ise verilen indirme linklerine virustotal koyma,forumdaki bir kişinin bilgisayarına virus ve daha kötü şeyler gelmeden bunun zorunlu hale gelmesini taleb ediyorum...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neredeyse her sitede virüslü birkaç dosya bulunmaktadır, bazıları Google Chrome tarzı tarayıcılar tarafından indirirken testpit edilip uyarı verir, bazıları ise vermez bilgisayarınızdaki virüs programları algılar onlarda algılamazsa kullanmadan önce bi virüs total sitelerine(örn:
Kod:
https://www.virustotal.com/
) bir deneyip kullanın derim ben.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bencede hocam herşey gelebilir başımıza gelmeden önce önlemimizi alalım biz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkez kendi paylaşımından sorumludur, kullanmak sizin sorumluluğunuz yani indiriyorsanız bir kontrol yapın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede Herkes kendindem sorumlu Ama Önlem Alınmassa Başımıza her şey gelebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler butdan en son 1 rank seti indirdim eset uyarı verdi dinlemedim virus yuzundwn pcm coktu babam yaptırmıyor paranı bırıktır yaptır dıyor sizde bu duruma dusmeyın @admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-01-2015 Saat: 21:22)smyrna344 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler butdan en son 1 rank seti indirdim eset uyarı verdi dinlemedim virus yuzundwn pcm coktu babam yaptırmıyor paranı bırıktır yaptır dıyor sizde bu duruma dusmeyın @admin

Anakartın vs. hasar almadıysa formatlattır, geçer gider.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin bence bu öneriye bakmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet özellikle son günlerdir portal sepeti diye bir virüs var. Anasayfanızı değiştiriyor ama bütün bilgisaraya yönetici olarak geliyor. Ve o anasayfayı değiştirme + virüsden ancak format ile kurtuluyorsunuz. ( Yaşadım bilgisayar hala tamirde)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
adminler baksa.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buna şöyle bir çözüm bulalım üyelerin paylaştığı linkleri virus total olmadan kabul etmeyelim.Gerekirse silelim linkini.
Eklentileride yönetici onaylı yapabiliriz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
olabilir adminim :) plugine gerek yok aslında o kadar bölüm şefi,tema uploader,grafiker var çevrimici olur 1 tanesi ilaaki kontrol edebilirler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping