Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumdan Ayrılıyorum..
Öncelikle herkese merhaba..Konuyu duyurular bölümünde açmak isterdim ama o bölüme giriş yaptığımda erişim izniniz yok diyor..
Bende bu alana konuyu açtım...(Lütfen daha sonra bu konuyu duyurular bölümüne taşıyınız. ben o alana sanırım normal üye olduğum için yazamadım..)

Öncelikle şunu sölim ayrılmamda aslında pek çok neden var..Ancak uzun uzun yazmak istemiyorum...Sadece şunu sölim bazı kişiler forum içerisinde gereken saygıyı
göstermiyor...Bu son zamanlarda malesefki artmaya başladı...Destek sitesinin amacı insanların birbirine yardımda bulunması birbirine destek olmasıdır..Bunun yanında gereken saygıda verilmesi gerektiğini düşünüyürum..Yanlız bana karşı değil bi çok arkadaşımıza karşı bu durum oldu..Şimdi konunun detayını yazmak istemiyorum
çünkü konunun uzayıp uzun uzun tartışmalara yol açmasını istemem..

Destek sitesinde bana şu ana kadar yardımı olan herkese teşekkur ederim..Özellikle karanlik-61,Teknolojik,Ares,Aloneboss,Smeagol (adını yazmayı unuttuğum başka varsa kusura bakmasın)tüm hepsine teşekkurler...

Hepiniz Hakkınızı Helal Ediniz.Benden yana helal olsun.Sizde helal edin..
Hepinize hayatta başarılar dilerim...Saygılarımla...Rüzgar

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim.Sana teşekkür ederim.Hakkım warsa helal olsun.Hayatında başarılar...
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben birşey sormak istiyorum. Bu saygı konusunda yetkililer mi hata yapıyor , yoksa üyelerin davranışları mı ?

Yoksa ben gerçekten böyle düşündürmek istemem.

++++

Yazacak birşey bulamıyorum. Teker teker gidiyorsunuz. Buraya ilk geldiğimdeki kişilerle görev yapmak isterdim fakat kısmet değilmiş diyorum kendi kendime. Gitmene gerçekten çok üzüldüm. Her konu altında bir üye olarak en mantıklısından cevabın vardı.

Hayatında yolun açık olsun demekten başka bir söz bulamıyorum. Benden yana hakkın helaldir. Yaptığın herşey için destek.10tl.net adına teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir Kusurum Yada Hata Olmusa Affet Gitmene Üzüldüm Çoktandır Tanıyorum Seni Kendine İyi Bak
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçek hayatta başarılar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform