Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apart Tema Editliyorum - Düşünceleriniz.
Apart edit tema çok aranıyordu, bende editliyorum..

Düşünceleriniz ?

Tema Yaptığım Site : SoullessBoss.10tl.net
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
fORUMEXE POSBİTİ VAR+ APARTA ESKİDİ GİBİ BAŞKA TEMA DENEYİN BENCE.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel apart hoş.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
HileHocam : Onlar öyle istedi benim elimden bir şey gelmez..

Ripbyrustavi02-U : Teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha Hoş Çalışmalar Sizden Bekliyorum.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda apart edit arasaydın boyle bir eşit tema bulabilirdin bi tek ikon değişik tema %50 lık haliyse çok basit daha düşük ise güzel olabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fena değil, gittikce güzelleşebilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2014 Saat: 17:32)fuat97 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda apart edit arasaydın boyle bir eşit tema bulabilirdin bi tek ikon değişik tema %50 lık haliyse çok basit daha düşük ise güzel olabilir

Zaten başka editlerde thead değiştirp veriyorlar, ben profil görünümü kayan tag postbit, forum ikonları collapse yani şuanda %45.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaç kere diyeceğim ? Böyle konuları buraya açmayın.Bu konu geyik yada diğer bölümlerini açın.Uyarı puanı alacaksın.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2014 Saat: 20:26)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaç kere diyeceğim ? Böyle konuları buraya açmayın.Bu konu geyik yada diğer bölümlerini açın.Uyarı puanı alacaksın.

Soru - Cevap siteyle ilgili soru soruyorum işte tema sitenin olacak siteylede ilgili soruları burada sorabiliriz genel bir soru - cevap, geyik diğer vs. şeylerde ne oluyor sohbet konusu o şu bu konusu açılıyor.
Ben bir siteye tema yapıyorum ee site içinse site için soru soracağım neyse banla beni adminim hiç uğraşma benimle haklı olduğum yerde haksız olacaksam..

+20'e katlanırım haklı olduğum yerde ama süre sonu asla helal olsun ne diyelim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
On-Off ikonları çok güzel, temada güzel :) eline sağlık ne diyelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol abi sağol, bak haklıyken haksız oluyoruz işte destek bu kadar değişti..

@kaRanLık-61: Buyrun Soru-Cevap bölümünün kategori açıklaması,

10tl.net Forumunuz İle İlgili Bütün Sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz.

Ne yazmış, 10tl.net forumunuz ile ilgili bütün sorularınızı bu bölümde sorabilirsiniz, bende ne yapmışım fikirlerini istemişim yani nelerin eksik olduğunu neler eklememin gerektiğini sormuşum..

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2014 Saat: 20:50)Soulless Boss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-07-2014 Saat: 20:26)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaç kere diyeceğim ? Böyle konuları buraya açmayın.Bu konu geyik yada diğer bölümlerini açın.Uyarı puanı alacaksın.

Soru - Cevap siteyle ilgili soru soruyorum işte tema sitenin olacak siteylede ilgili soruları burada sorabiliriz genel bir soru - cevap, geyik diğer vs. şeylerde ne oluyor sohbet konusu o şu bu konusu açılıyor.
Ben bir siteye tema yapıyorum ee site içinse site için soru soracağım neyse banla beni adminim hiç uğraşma benimle haklı olduğum yerde haksız olacaksam..

+20'e katlanırım haklı olduğum yerde ama süre sonu asla helal olsun ne diyelim..
Burası sitendeki hataları nasıl yapılacak şurası nasıl değişir gibi sorular sorabilirsin.Bu hale yöneticilerin bazıları dahi bilmiyor.Her türden sorudan kasıt kendi yaptığın sitene nasıl tasarım yapacağın sorusu değil uyardım daha önceden seni.Bu yaptığın sohbet konusu şurasını nasıl değişirim diye sormuyorsun tasarımım nasıl olmuş böyle bir soru geyik yada diğerlerinde olabilir.Yani bu soru gereksiz bir süre burayı yardım ve destek için kullanacaksınız.Burayı gereksiz işgale giriyor.Burada ne zamandan beri fikir soruluyor ? Burada forumunla ilgili bilmediğiniz şeyleri soracaksınız.Anlatamıyorum herhalde yada sizler yani sözüm sadece sana değil anlamak istemiyorsunuz.

Sohbet konusu demişsin bu yaptın zaten sohbet konusu.Destek çok değişti doğru eskisi gibi üyeler gelmiyor.Ne yazık ki.

Madem adminim bırakta ne yapacağıma ben karar veriyim.Hem kuralları bilmiyorsun hem nerede hangi konu açılacağını bilmiyorsun gelip isyan ediyorsun uyarmama rağmen.İşte diyorsun haklıyım.Haksızlığa uğruyorum.
Şimdi ben napmalıyım sana ekstradan ceza mı vermeliyim bu sözlerine ?
Burada biz sizi uyarıyorsak bir sebebi vardır.

Tekrar söylüyorum burada böyle soru olmaz tasarımı düzenleyine aç geyiğe aç diğer aç lafım yok burası bu tip soruların yeri değil.
4 yıldır burada yöneticiyim benden daha iyi bilecek birini de tanımıyorum.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2014 Saat: 23:15)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-07-2014 Saat: 20:50)Soulless Boss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Burası sitendeki hataları nasıl yapılacak şurası nasıl değişir gibi sorular sorabilirsin.Bu hale yöneticilerin bazıları dahi bilmiyor.Her türden sorudan kasıt kendi yaptığın sitene nasıl tasarım yapacağın sorusu değil uyardım daha önceden seni.Bu yaptığın sohbet konusu şurasını nasıl değişirim diye sormuyorsun tasarımım nasıl olmuş böyle bir soru geyik yada diğerlerinde olabilir.Yani bu soru gereksiz bir süre burayı yardım ve destek için kullanacaksınız.Burayı gereksiz işgale giriyor.Burada ne zamandan beri fikir soruluyor ? Burada forumunla ilgili bilmediğiniz şeyleri soracaksınız.Anlatamıyorum herhalde yada sizler yani sözüm sadece sana değil anlamak istemiyorsunuz.

Sohbet konusu demişsin bu yaptın zaten sohbet konusu.Destek çok değişti doğru eskisi gibi üyeler gelmiyor.Ne yazık ki.

Madem adminim bırakta ne yapacağıma ben karar veriyim.Hem kuralları bilmiyorsun hem nerede hangi konu açılacağını bilmiyorsun gelip isyan ediyorsun uyarmama rağmen.İşte diyorsun haklıyım.Haksızlığa uğruyorum.
Şimdi ben napmalıyım sana ekstradan ceza mı vermeliyim bu sözlerine ?
Burada biz sizi uyarıyorsak bir sebebi vardır.

Tekrar söylüyorum burada böyle soru olmaz tasarımı düzenleyine aç geyiğe aç diğer aç lafım yok burası bu tip soruların yeri değil.
4 yıldır burada yöneticiyim benden daha iyi bilecek birini de tanımıyorum.

Yoktur eminim, doğru destek çok değişti eskisi gibi yetkililer iyi görevini iyi yapamıyor.

Extra ceza verebilirsiniz, benim cezadan korkum yok.

Kolay gele, hayırlı günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet işine gelmeyen, bırakan ve ceza alan herkes aynı şeyi diyor acaba eski destek günleri diyor ben eskileri biliyorum şuandan daha kötüydü ama herkes iyi olduğunu savunuyor anlamış değilim.Arada bir şeyler atlatılmış diye tüm herkesi tüm zamanı karalamanın anlamı yok.O günün şartlarıyla bugünün şartları farklı her zaman zamanı kendi içinde değerlendirmek lazım.Biraz ileri düşünmeyi tavsiye ederim herkese.Gereken yapıldı söyleyeceklerimi söyledim.Gereksiz laf salatası yapmanın anlamı yok.Bu konuda diğer arkadaşlara uyarı niteliğinde oldu.Bundan sonra daha dikkatli olalım.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2014 Saat: 23:32)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet işine gelmeyen, bırakan ve ceza alan herkes aynı şeyi diyor acaba eski destek günleri diyor ben eskileri biliyorum şuandan daha kötüydü ama herkes iyi olduğunu savunuyor anlamış değilim.Arada bir şeyler atlatılmış diye tüm herkesi tüm zamanı karalamanın anlamı yok.O günün şartlarıyla bugünün şartları farklı her zaman zamanı kendi içinde değerlendirmek lazım.Biraz ileri düşünmeyi tavsiye ederim herkese.Gereken yapıldı söyleyeceklerimi söyledim.Gereksiz laf salatası yapmanın anlamı yok.Bu konuda diğer arkadaşlara uyarı niteliğinde oldu.Bundan sonra daha dikkatli olalım.

Güzel bir açıklama olmuş, ama ben uyarı aldım diye demiyorum, her seferinde diyorum, hatalıyım tamam adminim, uyarınız için sağolun..

Güncel++

Not: Artık forumfun'a özel değildir, dağıtılacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping