Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Bir Mod Tarafından Konularım Silindi
Öncelikle herkese günaydın, belki açtığım forumu tanıyanlar vardır. 1 Haftada 120 üyeye ulaşmıştım. Ne desem bilemiyorum çekememezlik mi desem alçakgönüllükmü . Hocam kimseye güven olmazmı ya, bu insanın kişiliğinden kaynaklanıyor kanımca, aileden geliyor. Şimdi bütün konularımı sildin eline ne geçti ? Mutlumu oldun emek hırsızlığı yaparak, Sana tek sözüm var ip adresinde elimde emailnda görüceksin bu bişey olmaz dedigin forum başına neler açıcak.

10Tl.Net destek ekipleri benim sorunuma nasıl çözüm bulabiliriz .
Kullanıcı kayıtları hepsi elimde sildigi konular, ip adresi vs. sizlerden yardım bekliyorum. İyi forumlar

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenizin konularını Silen Şağız |HAKAN| diye biri kardeş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2012 Saat: 15:45)arsivforum Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitenizin konularını Silen Şağız |HAKAN| diye biri kardeş.

Siz nerden ulaştınız bu bilgiye
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz ulaşırıZ. Görevimiz..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2012 Saat: 15:45)arsivforum Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitenizin konularını Silen Şağız |HAKAN| diye biri kardeş.

Haksız yere suçlamayın.Kesin birşey yokken. Kanıt vererek konuşun öyle yapacaksanız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet suçlaması doğru Kullanıcı kayıtlarından neler yaptıklarını görebiliyorum lHAKANl Bu forumda tanıdık birisimi ? ve Smegol Konularım için neler yapabilirim bi bilgin varmı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
- O kişi benim Forum siteme de gelmiş ti moderatör almk istiyorum dedi yaptım.. ve 12 gün sonra konuları siliyordu bizde attık görevden kanıt istiyorsanız forum sitemizi ziyaret ediniz.. biz bilmeden konuşmayınız.. www.arsivforum.10tl.net üye listesine bakarsanız daha iyi anlarsınız...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2012 Saat: 10:57)bladehood Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Öncelikle herkese günaydın, belki açtığım forumu tanıyanlar vardır. 1 Haftada 120 üyeye ulaşmıştım. Ne desem bilemiyorum çekememezlik mi desem alçakgönüllükmü . Hocam kimseye güven olmazmı ya, bu insanın kişiliğinden kaynaklanıyor kanımca, aileden geliyor. Şimdi bütün konularımı sildin eline ne geçti ? Mutlumu oldun emek hırsızlığı yaparak, Sana tek sözüm var ip adresinde elimde emailnda görüceksin bu bişey olmaz dedigin forum başına neler açıcak.

10Tl.Net destek ekipleri benim sorunuma nasıl çözüm bulabiliriz .
Kullanıcı kayıtları hepsi elimde sildigi konular, ip adresi vs. sizlerden yardım bekliyorum. İyi forumlar

Admine özel mesaj atın sitenizin yedeği warsa geri yükleyecektir.
info@destek.10tl.net e-posta atın yada...

Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping