Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetici Alımları
Information 

Tüm Bölümler
Açılmıştır.

-Kriterler değişmiştir İnceleyin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bilgilendirme için teşekkürler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme İçin Saolun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme için teşekkürler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hala adayım hocam :) İyi bir haber..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema Sorumlusu,Bölüm Şefi,Grafiker; Adminim Bunlar Aday Olarak mı Başvuru Yapacaklar. Yani Adaylar Bu Rütbeye Başurabilir mi?

Örn: Tema Sorumlusu Adayı > Tema Sorumlusu Başvurusu
Grafiker Adayı yada BŞ Adayı > Grafiker yada BŞ
Olarak..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üyeler Yine Başvuru Yapamıyor Uzman Üye Alımları Kapalı BŞ Aday,BŞ Başvurusu Yine Yapamıyıcaz .. Ki Bilgilendirme İçin Teşekkürler ..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Karanlık adminim eğer izniniz olursa bölüm şefi olmak istiyorum tecrübem var(bu sitede olmuştum) TaaRRuz adminimde ilerliyen zamanlarda tekrar olabilirsin gibisinden mesaj atmıştı
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2014 Saat: 02:16)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yönetici Alımları Açılmıştır.

Alımı açık yönetici pozisyonları;

Coder,Tema Sorumlusu,Bölüm Şefi,Grafiker

Grafikler için sınırları biraz düşürme imkanınız yok mu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2014 Saat: 22:55)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-03-2014 Saat: 02:16)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yönetici Alımları Açılmıştır.

Kardeşim sende başvuru yaparsan yuh derim artık

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2014 Saat: 22:59)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yapabilir..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2014 Saat: 22:59)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Neden sen kendini çok iyi birisimi sanıyorsun :D
güldürdün moruk.
Eskisin diye böyle yapman...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her önüne gelen grafiker ben çok iyiyim demedim başvuruda yapmadım senin grafiğin okadar çok güzel değil ( açıkçası çok gelişmelisin )

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2014 Saat: 23:32)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her önüne gelen grafiker ben çok iyiyim demedim başvuruda yapmadım senin grafiğin okadar çok güzel değil ( açıkçası çok gelişmelisin )

Ben çok güzel demiyorum ama güzel diyorum yani grafiker olabilirim çaktın köfteyi ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2014 Saat: 23:32)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-03-2014 Saat: 23:32)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her önüne gelen grafiker ben çok iyiyim demedim başvuruda yapmadım senin grafiğin okadar çok güzel değil ( açıkçası çok gelişmelisin )

Ben çok güzel demiyorum ama güzel diyorum yani grafiker olabilirim çaktın köfteyi ;)

burda tartışmıyalımda konuşma tarzın çok kötü moruk falan hem ;) yapınca laf soktuğunumu sanıyosunuz anlamıyorum.

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2014 Saat: 23:36)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-03-2014 Saat: 23:32)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

burda tartışmıyalımda konuşma tarzın çok kötü moruk falan hem ;) yapınca laf soktuğunumu sanıyosunuz anlamıyorum.

yapınca laf soktuğumu sanmıyorum güzel bir şey yaptığım için seviniyorum ve bu üslub tarzı çok kötü değil küfür falan etmiyorum sana ha eğer darılıyorsan söyle :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Bunu Sorgulamak Size Düşmez. Eğer Adminler Uygun Görürse Alırlar..

Ayrıca Konularda Tartışma Çıkarmayın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2014 Saat: 23:53)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bunu Sorgulamak Size Düşmez. Eğer Adminler Uygun Görürse Alırlar..

Ayrıca Konularda Tartışma Çıkarmayın..

Arkadaş öyle diyince duramadım burada öyle bir şey kullanarak o haksız tabii bende tartışma yarattım bende de suç varda ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konunun Amacından Tartışmaya Gitti ..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2014 Saat: 08:04)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani şimdi başvuru yapabilirmiyiz? teşekkürler bilgilendirme için adminim :)
Evet
(04-03-2014 Saat: 10:02)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema Sorumlusu,Bölüm Şefi,Grafiker; Adminim Bunlar Aday Olarak mı Başvuru Yapacaklar. Yani Adaylar Bu Rütbeye Başurabilir mi?

Örn: Tema Sorumlusu Adayı > Tema Sorumlusu Başvurusu
Grafiker Adayı yada BŞ Adayı > Grafiker yada BŞ
Olarak..
Evet Yaparsanız Daha İyi Olur.

(04-03-2014 Saat: 12:07)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Üyeler Yine Başvuru Yapamıyor Uzman Üye Alımları Kapalı BŞ Aday,BŞ Başvurusu Yine Yapamıyıcaz .. Ki Bilgilendirme İçin Teşekkürler ..
Tekrar Deneyin.Uzman üye alımları her zaman açık.Sadece uzman üyeler değil tecrübeli üyelerde başvuru yapabilir.

Böyle bir şey yapma imkanımız yoktur.fakat aday olarak başvuru yapabilirsiniz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping