Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şablon ve Logo hakkında?
Exclamation 
Arkadaşlar şablonu nasıl değiştirip sitedeki logoyu değiştirebilirim acill cevap lütfen! :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Temanızı söyleyebilirmisiniz acaba ?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rainbow 
(08-01-2012 Saat: 23:08)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temanızı söyleyebilirmisiniz acaba ?
bildiğimiz başladığımız tasarım

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
logo adminkp>temalar&şablonlar>temanız>aşağıda forum logosu var oraya url koyabilirsiniz.

şablonu değiştirmek ftp den olur yada footer danda olabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kızmayın ama hala çözemedim.İki sorunuda çözecek deha biri yok mu :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şablon derken temayı mı değiştireceksin? Logoyu da arkadaşın verdiği cevabı incele.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Logo Eklemek İçin

admin kp + temalar ve şablonlar + kulandığınız tema + logonuzu ordaki forum logosu yazan yere logonuzun url sını koyun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Exclamation 
(08-01-2012 Saat: 23:29)Anıl Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Logo Eklemek İçin

admin kp + temalar ve şablonlar + kulandığınız tema + logonuzu ordaki forum logosu yazan yere logonuzun url sını koyun.

Logo işini çözdüm şuan tek sorun şablon.İlk adımdaki şablondayım daha
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-01-2012 Saat: 17:21)Prototype_61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-01-2012 Saat: 23:29)Anıl Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Logo Eklemek İçin

Logo işini çözdüm şuan tek sorun şablon.İlk adımdaki şablondayım daha

Şablondaki sorun nedir? Ayrıntılı şekilde anlatın lütfen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şablondaki sorun nedir? Ayrıntılı şekilde anlatın lütfen.
[/quote]

şablon düzenleme koyma falan işte

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-01-2012 Saat: 21:23)Prototype_61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şablondaki sorun nedir? Ayrıntılı şekilde anlatın lütfen.

[/quote]

Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz ?

Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
Sad 
lütfen şablon ayarlamayı anlatın sadece ya
(09-01-2012 Saat: 22:10)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-01-2012 Saat: 21:23)Prototype_61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şablondaki sorun nedir? Ayrıntılı şekilde anlatın lütfen.

Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz ?

[/quote]

Bu arada Google Chrome

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şablonu açın bıraz beklerseniz istediğiniz yapabilirsiniz.Şablon açıldığında değiştirme uygulayamuyorsunuz ?

Birde suna bakın;

Admin kontrol paneline girin burada üst menüden araçlar&bakım seçin.
Burada altta CHMOD Dosyalar ve Dizinler war burada aşağıdaki bazı bilgiler war bunları buraya yazın bakalım.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2012 Saat: 01:58)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şablonu açın bıraz beklerseniz istediğiniz yapabilirsiniz.Şablon açıldığında değiştirme uygulayamuyorsunuz ?

Birde suna bakın;

Admin kontrol paneline girin burada üst menüden araçlar&bakım seçin.
Burada altta CHMOD Dosyalar ve Dizinler war burada aşağıdaki bazı bilgiler war bunları buraya yazın bakalım.

ya değiştirmeyi anlatın oraya girmeyin :D

cvp lütfen bana bir şablon tema fln bi kod verinde değiştiriyim şunu başlangıçtaki tamplet :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bug 
buldum teşekkürler bnim sorunum temaymıs :D yaptım onuda genede teşekkürler kingsin karanlik61 bnde 61 im :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2012 Saat: 23:14)Prototype_61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: buldum teşekkürler bnim sorunum temaymıs :D yaptım onuda genede teşekkürler kingsin karanlik61 bnde 61 im :D
Rica ederim.Görevimiz..Eywallh hemşom :):)
Bize 10TL.NET de Trabzon :)
Konu Kilit!

Görevli Kuralları

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping