Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu avatar sorunu yaygınlastı
Arkadaslar Yaygınlasan Avatar Sorununu Sizinle Paylasmak İstiyorum . Ben Başka Forumumda Başka Bir Temayı Kullanıyordum ve Avatarımı Ekledim Kendi Hesabıma ve Başka Bir Forumdan Benimle Aynı Temayı Kullanan Kişi Kendi Hesabına Avatar Eklediginde Benim Hesabımda Onun Avatarına Otomatik Olarak Değişiyor Bu Sorun Nedendir Acaba Lütfen Yardım ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-07-2013 Saat: 00:19)NobeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar Yaygınlasan Avatar Sorununu Sizinle Paylasmak İstiyorum . Ben Başka Forumumda Başka Bir Temayı Kullanıyordum ve Avatarımı Ekledim Kendi Hesabıma ve Başka Bir Forumdan Benimle Aynı Temayı Kullanan Kişi Kendi Hesabına Avatar Eklediginde Benim Hesabımda Onun Avatarına Otomatik Olarak Değişiyor Bu Sorun Nedendir Acaba Lütfen Yardım ?

Bunu şimdi senden duydum.:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-07-2013 Saat: 00:45)HanJin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-07-2013 Saat: 00:19)NobeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar Yaygınlasan Avatar Sorununu Sizinle Paylasmak İstiyorum . Ben Başka Forumumda Başka Bir Temayı Kullanıyordum ve Avatarımı Ekledim Kendi Hesabıma ve Başka Bir Forumdan Benimle Aynı Temayı Kullanan Kişi Kendi Hesabına Avatar Eklediginde Benim Hesabımda Onun Avatarına Otomatik Olarak Değişiyor Bu Sorun Nedendir Acaba Lütfen Yardım ?

Bunu şimdi senden duydum.:)

Aynen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende Şaştım Ama Gerçekten Bu Sorun Var .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun Hala Var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunun olması imkansız ama hangi tema kullanıyorsun ? belki temadan kaynaklanıyordur viruslu olabilir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim Bencede İmkansız Ama Oluyor Colossal v3 Temasını Kullanıyorum Oldu Önceden Rikudo Temasını Kullanıyordum Ondanda Oldu Herhalde Yaptıgım Ayarlamalardan Kaynaklanıyor :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Colossal v3 Temasını Kullanıyorum Bendede Oluyor Admin Yardım Lütfen

Her Çıkışımda Ya Avatar Gidiyor Yada Başka Avatar Resimleri Geliyor ..

Üyelerimdede Aynı Sorun Var +++
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çözümleri;
Avatarı Dosya Olarak Masaüstünden Atın.
Linkten yükliyor iseniz imgur gibi sitelerden yükleyin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping