Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mesajlar hakkında yardıma ihtiyacımn var
Exclamation 
Arkadaşlar şimdi sohbet kısmı açacam sitedme yeni açtım ancak sadece bir bölüm için sınırsız mesaj hakkı istiyorum yada her bölüm için fark etmez yani şundan bahsediorum mesaala ehr 60 saniyede bir mesaj yaza bilioruz ancak bunun saniyesini değiştirmek yada tamamen kaldırmak istiyorum bunu nasıl yapa bilirim .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
33 örüntüleme 0 cevap .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Acaba neden cevap yazılmamış :DBiraz anlaşılır yazsanız cevap alırdıınz.

Admin KP --> Yapılandırma --> Pluginler

ChangUonDyU - Sohbet Eklentisi (3.6.0)
MyShoutbox (1.4)

buradaki sohbet pluginlerden birini aktifleştirin.

Admin KP --> Yapılandırma --> Mesaj Gönderimi
buradan mesaj gönderim ayarlarını yapabilirsiniz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
Bende mesaj gönderimi yoq bir fotoğrafla anlatırmısn lütfen
Tmm da ben sohbet deil sohbet geyik bölümü için istiorum sohbet olursa sohbet penceresine bakan olmuyor yani ardı ardına mesaj yazmayı engelleyen 60s aniyede bir yazmamıza izn veren post says uyarısını kaldırmak yada kısaltmak istiorum .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bunun resmi olmaz ki
yukarıdaki menüden yapılandırmayı seçin ve açılan pencereden ortalarda Mesaj Gönderimi(28 Ayar) böyle bir yazı bulman gerekiyor ortada.
Mesaj gönderim süresi buradan olmazsa admine bildirin.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler .oldu

Kilit pls.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu Kilit !
Görevli Kuralları

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping