Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fenerbahçe'de deprem: 'Aykut Kocaman istifa etti'
290520131201437741213_2.jpg
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman görevinden istifa etti.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman istifasını yönetime sundu. Yönetim istifayı kabul etti.

Salı akşamı yapılan yönetim kurulu toplantısı öncesinde Aykut Kocaman; Aziz Yıldırım ve yöneticilerle bir araya geldi.

AZİZ YILDIRM'LA GERGİNLİK

Kocaman ve Yıldırım arasında nedeni bilinmeyen bir gerginlik yaşandığı ve Kocaman'ın "Artık yoruldum, bırakıyorum" dediği öğrenildi.

KİĞILI DA GİTTİ İDDİASI

Aykut Kocaman'ın "Bırakıyorum" kararının ardından Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi ve iş adamı Abdullah Kiğılı'nın da istifa ettiği kulislerde konuşuluyor. Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım'ın da istifa ettiği öğrenildi.

Bu karar öncesinde Şampiyonlar Ligi finalini izlemeye Londra'ya giden Aykut Kocaman'ın burada Aziz Yıldırım'la arası bozuk olan kardeşi Ali Yıldırım ile buluşmasının Başkan'ı sinirlendirdiği ve tranferlerde fikir birliği bulunamaması sebebiyle Aykut Kocaman'ın görevi bıraktığı öğrenildi.

3. KEZ İSTİFA ETTİ

Aykut Kocaman, Fenerbahçe'de görev yaptığı süre içerisinde daha önce de 2 kez istifa etmiş, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve futbolcuların ısrarları ile görevine geri dönmüştü.
aykut-kocaman-kimdir_58686_b.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
işllah addam gibi biri gelir alexde geri gelir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-05-2013 Saat: 16:56)Bora™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: işllah addam gibi biri gelir alexde geri gelir

fenerlimisiniz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kaynak nasıl bir wolfteam sitesi oluyor ? orası haber sitesimi kaynak haberin çıktığı yerdir yayınlandığı değil. muhtemelen haber doğru değil reklam yapma amacındaysan sitemizde zaten reklam yapma bölümü var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-05-2013 Saat: 16:58)OnuR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kaynak nasıl bir wolfteam sitesi oluyor ? orası haber sitesimi kaynak haberin çıktığı yerdir yayınlandığı değil. muhtemelen haber doğru değil reklam yapma amacındaysan sitemizde zaten reklam yapma bölümü var :)

haber doğru hiç bir şekilde yalan değil ama kaynağı bilmem :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
antu.jpg

Resmi Yapan Fenerlidir :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haber için teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynı Zamanda Ali Yıldırım'da Ayrıldı Kulüpten.
İnşallah Dualarım Kabul Olacak Ve Bütün Spor Gazetelerinin Dediğinin Aksine YILMAZ VURAL Fenerbahçe'ye Gelecek.:)
Hırslı Bir Teknik Direktör İstiyoruz Biz.

Ayrıca...
Hüsamettin birdaha Kendi Sitenin Reklamını Bu Şekilde Yaparsan Ceza alacaksın.
REKLAM Kaldırıldı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-05-2013 Saat: 17:16)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aynı Zamanda Ali Yıldırım'da Ayrıldı Kulüpten.
İnşallah Dualarım Kabul Olacak Ve Bütün Spor Gazetelerinin Dediğinin Aksine YILMAZ VURAL Fenerbahçe'ye Gelecek.:)
Hırslı Bir Teknik Direktör İstiyoruz Biz.

Ayrıca...
Hüsamettin birdaha Kendi Sitenin Reklamını Bu Şekilde Yaparsan Ceza alacaksın.
REKLAM Kaldırıldı.

ya kaynak göstermekdemi yasak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-05-2013 Saat: 17:25)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya kaynak göstermekdemi yasak

Senmi Yazdın Onca Haberi Yoksa Ctrl + C Ctrl + V'mi Yaptın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-05-2013 Saat: 17:26)Şükrü K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-05-2013 Saat: 17:25)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya kaynak göstermekdemi yasak

Senmi Yazdın Onca Haberi Yoksa Ctrl + C Ctrl + V'mi Yaptın :)

ben wolfteamcidan aldım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-05-2013 Saat: 17:31)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben wolfteamcidan aldım

Yani Sonuç Olarak O Arkadaşda CTRL +V Yaptı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-05-2013 Saat: 17:03)Şükrü K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: antu.jpg

Resmi Yapan Fenerlidir :D

Bende benzeri birşey yapıyordum ne diyeyim şimdi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App