Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kategori iconları
Karanlık 61 in konusundaki gibi yaptım fakat böyle bir sorunla karşılaştım hepsini doğru yapmış olmama rağmen k7ru1.png

bide png mi yoksa gif olarak mı kaydetmeliyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
orda denilen gibi ettiyseniz olması lazım .gif deneyin.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2013 Saat: 18:40)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: orda denilen gibi ettiyseniz olması lazım .gif deneyin.

3 tane pngyi gif yaptım onları koymayı denedim yine olmadı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yetkililere ömden ulaşın.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oradaki Hata Şudur resim silinmiş yada taşınmıştır.
Bunun bir sebebi şudur verdiğiniz resim linkinde resim yok mesala resimin orda on.gif yada off.gif olmaması olabilir kontrol edin resim yolunu.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2013 Saat: 02:05)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oradaki Hata Şudur resim silinmiş yada taşınmıştır.
Bunun bir sebebi şudur verdiğiniz resim linkinde resim yok mesala resimin orda on.gif yada off.gif olmaması olabilir kontrol edin resim yolunu.

farklı icon vermek istiyorum ama on veya off değil aynı konudaki gibi yaptım png resimleri oluşturdum fid idlerine bakıp 4 se png nin adını 4 yaptım. Sonra upload ettim bir tanesinin linkini kopyaladım. Http://................/albums/...../photobucket ismim burasını aldım dediğiniz gibi koydum gereken yere olmadı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2013 Saat: 02:15)bugra1903 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-02-2013 Saat: 02:05)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oradaki Hata Şudur resim silinmiş yada taşınmıştır.

farklı icon vermek istiyorum ama on veya off değil aynı konudaki gibi yaptım png resimleri oluşturdum fid idlerine bakıp 4 se png nin adını 4 yaptım. Sonra upload ettim bir tanesinin linkini kopyaladım. Http://................/albums/...../photobucket ismim burasını aldım dediğiniz gibi koydum gereken yere olmadı.
Eklemek istediğiniz resimleri zipleyin buraya ekleyin.ben size yükleyip link verecem onu yapıştırmanız yeterlidir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping