Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.Net Hata
Arkadaşlar hepimizin ya forumunda ya da burada hata var farkındayız ancak elimizden gelebilecek hiçbir şey yok. Lütfen konu açıp durmayın. Hatanın 10TL.Net sunucusu kaynaklı olması nedeniyle adminin giriş yapmasını beklemek zorundayız.

Bu sorunla ilgili konu açmayınız. Sorun admin giriş yaptığında düzeltilecektir. Lütfen şu anlık forum çalışıyor sadece tasarımlarda kayma oldu. Lütfen bu sorun dışında konular açın ve sorun paylaşın.

Teşekkürler. İyi Forumlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler xrs umarım en kısa sürede düzelir yoksa site hitinin düşmesine neden olabilir iyi forumlar

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kendi sitemi düzelttim herşey tam editör falan başka sitelerin jslerini falan kullandım daha türlü olmazdı.
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-02-2013 Saat: 01:59)Adil S. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben kendi sitemi düzelttim herşey tam editör falan başka sitelerin jslerini falan kullandım daha türlü olmazdı.

katılıyorum bende zaten hallettim herşeyim kendi ftpmde yüklüydü oyuzden sıkıntı yok :) tavsiye ediyorum kendilerine ücretsiz ftp alıp resimlerini oraya yüklesinler ve düzenlesinler temalarını böylece bu gibi sorunlarda hiç bir sıkıntı yaşamazlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar benim taglarım çalışmıyor. Şu font ve italik felan. Bunlarda mı ondan kaynaklanıyor?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet editörler çalışmıyor.St.10tl.net'e bağlı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Bir Sunucuda Hatadan Kaynaklıyor Admin Nikli Admine Ulaştım. Sorun En Kısa Sürede Çözülecektir.Bilginize...
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-02-2013 Saat: 17:08)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Bir Sunucuda Hatadan Kaynaklıyor Admin Nikli Admine Ulaştım. Sorun En Kısa Sürede Çözülecektir.Bilginize...

Bilgilendirme için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping