Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Gündür Sitem Kapalı
2 Gündür yetkililere mesaj atmama rağmen sitem bu halde; http://grafikdestek.10tl.net/

ve ben admin panelinden gerekli işlemleri yaptım ama hala bekliyorum neden ilgilenilmiyor bunlarla :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tema değiştirin öyle bir deneyin temadan mı kaldırdınız?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
temada değiştirdim yok fayda etmiyor malesef
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım index şablonundan kaynaklı

Admin KP > Şablon & Stil > Kullandığınız Tema'nın Şablonlarına Giriniz > Ana Sayfa > index şablonunu aç

Ve Ordaki Kodlara Bak Eyer Ordaki Kodlarda

"admin adresinden girerek Resim Dogrulamayi geri acin. sonra destek forumundan konu acin. Kayitta resim dogrulamayi kaldirmayin" Bu Yazıyı Bulursanız Index Şablonunu Orjinale Çevir Deyin Eyer Gene Olmaz ise ÖM'den Ulaşın Hallederim Yardımcı Olduysam Lütfen +rep esirgemeyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
indexin için dediğiniz yazı yok tam olarak aslında kodu yapıştırayım bakın isterseniz.. bu sorunu çözün repi esirgemiem artık kaç gündür canıma tak etti diyebilirim;

index;
Kod:
<html>
<head>
<title>{$mybb->settings['bbname']}</title>
{$headerinclude}
{$overview_headerinclude}
<script type="text/javascript">
<!--
    lang.no_new_posts = "{$lang->no_new_posts}";
    lang.click_mark_read = "{$lang->click_mark_read}";
// -->
</script>
</head>
<body{$overview_body_onload}>
{$header}
{$overview}
{$forums}<br>

{$boardstats}
{$footer}
{$overview_body}
</body>
</html>
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ö.m'den kullanıcı adı şifrenizi verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

sitenin temasıyla alakalı bir problem değil bence yedeğini alıp sitenizin yeni bir forum kurup ona yükleyin böylece kaldığınız yerden devam edersiniz. iyi günler Okadar uğraştım +rep esirgemezsen sevinirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onca üye onca konu bunları çöpe atamam k.b mutlaka bir çözümü olmalı yöneticiler online olmuyorlarda anlamıyorum madem online olmuyacaksın bu konuda yardım edicek başka insanlar görevlendir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yedeğini al diyorum yani yeni açacağın sitede aynı yerden devam edeceksin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping