Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onur Theme V2 Çalışmam
nasıl oldu?

bn aslında candy sekli giriş paneli ypıcktm ama yni headerın ynına alıcktm aama gittik pcye ubuntu kurduk isletim sistemi :D photoshop yuklenmiyor buna:( yapamıyorum o yuzden çzmi artık gimple bir seyler denicz:)

neyse nasıl gidiyor girişi degisicm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Thead'ınız ve On-Offclock-Off İkonlarınız Alıntı Onun Harici Güzel :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2013 Saat: 01:31)Blazed Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Thead'ınız ve On-Offclock-Off İkonlarınız Alıntı Onun Harici Güzel :)

malesef dedigim gibi ubuntu yukledim bu gimp de bi seye yaramaz mecbur oyle kullanıyoruz paintle ypsak onuda yapamıyoruz) theadı degisebilirim ama:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence kötü olmuş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2013 Saat: 13:25)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence kötü olmuş

sen daha iyisini yaparsın o zmn npalım:D zorla kullandırmıyoruz.

birde bu çalısma sadece bir saatte yptım:D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayır yani eski temalarına göre kötü diğerleri çok güzel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2013 Saat: 13:38)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hayır yani eski temalarına göre kötü diğerleri çok güzel

:) bunuda paylasıyımda aklımkini ypabilirsm iyi olck ama bu gimple zor nrden yukledim bu sistemi ya.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sayın Onur Baştan Güzel Bir şeyler Çıkacakmış Ama Sonraya Doğru Bir Yerlerden Etkilenmiş Gibi Alıntılar Almışsın. Keşke üstteki kullandıklarını altta özgün bir şekilde devam ettir daha iyi olur.Güzel Gidiyorsun Devam Et.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2013 Saat: 13:48)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayın Onur Baştan Güzel Bir şeyler Çıkacakmış Ama Sonraya Doğru Bir Yerlerden Etkilenmiş Gibi Alıntılar Almışsın. Keşke üstteki kullandıklarını altta özgün bir şekilde devam ettir daha iyi olur.Güzel Gidiyorsun Devam Et.

adminim thead vs tmmda bi sorun var işte yni sisteme geçtim gimp hric photoshop vs kullanılmıyor bn bu gimptende bisey anlamıyorum ama değişicm:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping