Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FORUM EKLENTİ YAPAMİYORUM
KONU AC EKLENTİ DİYORUM EKLENTİYİ SECİP AC DİYORUM BİRAZ BEKLEDİKTEN SONRA SU HATA WERİYOR

Eklenti olarak girmek istediğiniz dosya tipine izin verilmiyor. Lütfen eklentiyi silin veya farklı bir dosya tipi seçin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunun sebebi birçok olabilir.Yüklediğin dosyanın boyutu forumda ayarlanmış boyutunda büyük yada yüklediğin dosyanın uzantısı tanıtılmamış.Bu söyledim seyleri düzeltmek için;

Yeni bir Eklenti tipi eklemek için;

Admin KP-->Yapılandırma-->Eklenti Tipleri-->yeni eklenti tipi gerekli yerleri doldurun kaydetin.

Eklentinin Sitede Yüklemek için mb artırmak için;

Admin KP-->Yapılandırma-->Eklenti Tipleri-->Boyutunu değiştirmek istedğin uzantının düzenle-->Maksimum Dosya Boyutu (Kilobyte olarak) buraya yazarak artırabilirsiniz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
rar atamiyorum bu site ayni boyutu 1,30 MB
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
rar dosyasının içerisindekileri zip dosyasına koyarak (masaüstü / sağ tık > yeni > WinRar ZIP archive) yüklemeyi deneyin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ya da Admin KP-->Yapılandırma-->Eklenti Tipleri-->

Dosya Uzantısı -->.rar
MIME Tipi -->application/rar
Maksimum Dosya Boyutu-->1024
Eklenti ikonu-->16x16 rar resmini bir resimupload sitesine yükleyin direkt linkini buraya yapıştırın ve kaydetin tamamdır.Artık sitenize rar ekleyebilirsiniz.:)
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir Daha Sorunlarınızı Soru & Cevap Kısmına Paylaşırsanız Sevinirim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping