Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunu nasıl kaldırcam ?
Arkadaşlar şu işaretlediğim yeri nasıl kaldırcam ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne diye değil nasıl kaldırcam diye sordum sanırsam .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İndex şablonundan bulabilirsiniz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş koddan fazla anlamıyorum. Nereyi kaldırcam ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş demek de yasak oldu bu ülkede. Ozaman yetkili bul çare yetkilisin sonuçta değil mi ? Bulmak zorundasın! Bundan mı anlıyosun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2012 Saat: 22:53)Xo1 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş demek de yasak oldu bu ülkede. Ozaman yetkili bul çare yetkilisin sonuçta değil mi ? Bulmak zorundasın! Bundan mı anlıyosun?

1.si hiç bir şeye zorunda değilim örneğin şuanda size destek vermiyorum hadi yapın gerekeni -,-
2.si ben kuralları savunurum sizin beyninizdeki fikirleri değil.Konuyuda bu yüzden editledim.
3.Üstlerinize saygılı olun.Sözlü Uyarı(1).
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2012 Saat: 22:58)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-09-2012 Saat: 22:53)Xo1 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş demek de yasak oldu bu ülkede. Ozaman yetkili bul çare yetkilisin sonuçta değil mi ? Bulmak zorundasın! Bundan mı anlıyosun?

1.si hiç bir şeye zorunda değilim örneğin şuanda size destek vermiyorum hadi yapın gerekeni -,-
2.si ben kuralları savunurum sizin beyninizdeki fikirleri değil.Konuyuda bu yüzden editledim.

Adama kardeş diyoruz yaptıgı muameleye bak sanki burda üst rütbem diye abi nolur dicez
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-09-2012 Saat: 23:04)Xo1 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-09-2012 Saat: 22:58)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Adama kardeş diyoruz yaptıgı muameleye bak sanki burda üst rütbem diye abi nolur dicez

Abi diye bir kelime ağzımızdan çıkmadı.Fakat hem yardım isteyip hemde burda artistlik yada gider yapmazsın.Bu forumun ağası mısın sen? Bir gün ban!!!
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform