Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretsiz Piyano Notaları
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar, ben ücretsiz şekilde ulaşabileceğim piyano notaları arıyorum. Çünkü çoğu aşırı pahalı (200-400 tl) -bu arada epey az satan yer buldum, çeşit yok.- öğrenci olduğum içinde henüz bir gelirim yok, internetten baktım ve bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler~
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://www.do-re.com.tr/beyer-op101-piyano-metodu

yeni başladıysan işini görecektir dostum. yaklaşık 2 senedir çalıyorum piyano, yardımcı olabilirim istediğin her konuda
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alex.
(04-10-2020 Saat: 23:35)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: https://www.do-re.com.tr/beyer-op101-piyano-metodu

yeni başladıysan işini görecektir dostum. yaklaşık 2 senedir çalıyorum piyano, yardımcı olabilirim istediğin her konuda

6 ay oldu başlayalı çoook teşekkür ederim. Şu an tükenmiş ama eğer kullandıysanız içeriğinden biraz bahseder misiniz? Sadece etüt, nota değerleri vs. olarak mı ağırlıklı yoksa içinde kaç parça var. Biraz içeriği merak ettim de :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
etüt ağırlıklı dostum, parçalar vs. de var içinde. 100 sayfaya yakındı yanlış hatırlamıyorsam. çoğu piyano kursunda hocalar ilk bu kitapla başlıyor. ben çok az bakıp, nota okumamı biraz geliştirdikten sonra internetten sevdiğim klasik parçaların notalarını bularak çalışmaya başladım. zorlandığım ya da zorlanacağımı düşündüğüm yerler için reddit'te bolca yazı yazılmış, onların çok yardımı dokundu.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
(06-10-2020 Saat: 19:02)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: etüt ağırlıklı dostum, parçalar vs. de var içinde. 100 sayfaya yakındı yanlış hatırlamıyorsam. çoğu piyano kursunda hocalar ilk bu kitapla başlıyor. ben çok az bakıp, nota okumamı biraz geliştirdikten sonra internetten sevdiğim klasik parçaların notalarını bularak çalışmaya başladım. zorlandığım ya da zorlanacağımı düşündüğüm yerler için reddit'te bolca yazı yazılmış, onların çok yardımı dokundu.

Anladım, nota okumada sorunum yok da sadece parmaklarımı güçlendirmem gerekiyordu. Ben de reddit'e bakayım. Tekrardan çok teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: atakaj
rica ederim dostum. ayrıca nota okuma egzersizleri için birtakım mobil uygulamalar da var, hangi seviyede olursan ol gerçekten işe yarıyor. onları da önerebilirim.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
(06-10-2020 Saat: 20:57)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: rica ederim dostum. ayrıca nota okuma egzersizleri için birtakım mobil uygulamalar da var, hangi seviyede olursan ol gerçekten işe yarıyor. onları da önerebilirim.

Tabii, önerirseniz sevinirim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping