Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET'e teşekkürüm var.
Selam, ben Mehmeteq-kraljmehmet-Nophex-Mehmetext. Bu dört nick ile buradaydım, hayallerime yön veren sitedeydim. 5 yıl önce merakımla, Google'a "nasıl ücretsiz site açılır" yazdım. Araştırmalarımla 10TL.NET sitesini buldum ve birkaç forum açmayı başardım. Tabii açtığım forumlarda başkalarının temasını kullanıyordum, sinsi sinsi footer'dan isim silmeceler falan :) Bir gün yeter dedim; artık kendi temalarımı çizmek/kodlamak istiyorum. Albırt Enişten (Alper) sayesinde grafik tasarım ile tanıştım, sayesinde Destek sitesinde Grafik Ekibi 1. Seviye görevini aldım. Kendimi Photoshop'da geliştirdim. E çizdim çizmesine de nasıl kodlayacağız? Tabii ilk tasarımlarımı #Power (Mert) kodladı, belki kodlamaya onun kodlarını değiştirerek/düzenleyerek başlamışımdır, teşekkürlerimi sunarım. Kendi tasarımlarımı kodlamak için HTML ve CSS dillerini öğrendim. Ayrıca ilk ücretli işimi Bilsoft (Bilal) abi sayesinde yaptım, teşekkürler. Bu alanda kendimi yeterince geliştirdiğimi düşünerek Tema Sorumlusu ekibine başvurdum. Eninde sonunda Tema Sorumlusu olmuştum artık :) Bu görevde devam ettim, çabalarımla 3. Seviye Tema Sorumlusu oldum. Ardından Metehan Tema Ekibi Liderliğini bana devretti. Hak etmek için Destek sitesine özel Berat'ın çizdiği temayı kodladım. Bu, yeteneklerimi sınadığım bir kodlamaydı. Bu sitedeki hedefim olan Onursal Üye rütbesine ulaşmama ramak kalmıştı. Son yapacağım iş istifa etmekti :) Ettim ve hedefime ulaştım. Artık mehmetext-O idim :) Fakat bazı meselelerden dolayı Onursal Üyeliğim elimden alındı. İşte o gün Destek sitesinden soğuduğum gündü. Uzun zaman geçti, kendime daha büyük hedefler koydum. Örneğin, mobil uygulama yapmak gibi. Şuan bir mobil uygulama fikrim var. Umuyorum ki bu fikrimi gerçeğe dönüştürebileceğim.

Üzerimde emeği olan herkese tek tek teşekkür etsem bu konu uzaar gider :) Teşekkür ederim Atakaj (Atakan) abime, ASiPaTRoN (Kaan) abime ve nice abime, kardeşime...

Özetle, eğer 10TL.NET sitesini keşfedemeseydim tr.gg ile daha çoook site açıyordum. Ayrıca HTML ve CSS gibi dillerin ne olduğunu bilemeyecektim. En önemlisi, şuan hedefim ve hayalim olan Yazılım Mühendisliğini bilemeyecektim. Belki, hedefsiz olarak standart bir hayatı olan birey olacaktım. İşte bu yüzden, Teşekkürler 10TL.NET! Bana kattıklarından dolayı, bu siteyi unutmayacağım. Bu arada, kırdığım veya kırıldığım çok kişi var. Aramızdaki meselelerin sona ermesi dileğiyle...
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: TaaRRuz , Leques , atakaj , #JustWatch
Yazıda adımı aradım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2019 Saat: 15:43)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazıda adımı aradım

Senin yerin ayrıdır Mert, güncelledim @#Power
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar hedeflerinde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2019 Saat: 16:06)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar hedeflerinde.

Teşekkür ederim.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
Hayatında başarılar Mehmet :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext
(19-05-2019 Saat: 21:57)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayatında başarılar Mehmet :)

Teşekkür ederim Berat.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
İlk başta bende adımı aramadım değil mehmetim,ama Kaan’ın adına yer vermişsen bana hiç gerek yok aslında. Çok efendisin umarım herşey dilediğin gibi gönlünce olur.:)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Başarılar Mehmetcim. Yaşına göre hep iyi işler çıkardın. Peşini bırakma.
Ara
Cevapla PGM
(20-05-2019 Saat: 00:23)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk başta bende adımı aramadım değil mehmetim,ama Kaan’ın adına yer vermişsen bana hiç gerek yok aslında. Çok efendisin umarım herşey dilediğin gibi gönlünce olur.:)

Dediğim gibi bana destek olmuş herkesi yazsam uzar gider abi :) Bana en çok yardımı dokunan kişilerin adını yazdım. Kaan abi bana manevi olarak da destek verdiği için değerli birisidir bende.

(20-05-2019 Saat: 02:40)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar Mehmetcim. Yaşına göre hep iyi işler çıkardın. Peşini bırakma.

Teşekkür ederim Erman hocam. Siz de benim destekçimdiniz, size de minnettarım.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61 , Helper
İyi bir şey yapmış oldum. Kırik kalplerin kalmamasını sağladım :)
Akım dediğin böyle olur işte ;)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayatında başarılar Mehmetim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2019 Saat: 10:08)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayatında başarılar Mehmetim

Teşekkür ederim dostum, seni iyi ki tanımışım.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: xoxox
Güncel yazar # bırakırdık... :)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2019 Saat: 18:01)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güncel yazar # bırakırdık... :)

Flutter'la neler yapıyorsunuz ?
Flutter ve Dart, Android'de de kullanılabiliyor muydu ?
Android programlama ile uğraşıyor musunuz ?
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeri olmadığı için özel mesaj yoluyla cevapladım.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: La Fontaine
başkan tema silinmiş ulaşılmıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar admin e direkt mesaj atamıyormuyuz veya email
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-06-2020 Saat: 17:41)forumisitme Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar admin e direkt mesaj atamıyormuyuz veya email
Merhaba; Buraya tıklayarak admin'e doğrudan özel mesaj gönderebilirsiniz.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler kardeş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Özgün Forum - Güncel Paylaşım Forumu -

Online Shopping App