Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 Tl Dahili ve Harici Forum İşleri Göz Atın
Merhaba 10 tl HARİCİ olarak forumlarınıza botla üye kaydı yaptırabilirim dilediğiniz miktarda kayıt olabilir isterseniz 100 isterseniz 10 bin bunlar dışında 10 tl harici ve dahili olarak forumlarınıza konu açabilirim fiyatlar aşağıdaki gibidir : 

Üye kaydı olarak her 100 üye başına 1 tl alınır 1000 üye için 10 tl şeklinde gider konu açma işi ise 100 konu 10 tl üzerinden sabit şekilde açılır
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu yüzden mi recapthca kaldırmak istiyordunuz? Bot ile gelen ne üyeden nede forumdan verim alırsınız. Boş işler peşinde koşturmaktan yorulun artık. Üstelik ticaret yapmaya çalışıyorsunuz. Zamanınızı ölü işlere yatırmayı bırakın...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bundan sanane ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2019 Saat: 13:26)sinanguneyxd Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bundan sanane ?

Merhaba, bu tür konuşmalar siz ve karşınızdaki için sağlıklı olmayabilir. Benim bildiğim; insan, sevgi ve saygı çerçevesinde tartışmalıdır.

Birde, rep puanlarınızı multi hesaplardan kastığınızı farkettim; neden böyle birşey yaptınız? @BizeHerYer61
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2019 Saat: 18:38)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-07-2019 Saat: 13:26)sinanguneyxd Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bundan sanane ?

Merhaba, bu tür konuşmalar siz ve karşınızdaki için sağlıklı olmayabilir. Benim bildiğim; insan, sevgi ve saygı çerçevesinde tartışmalıdır.

Birde, rep puanlarınızı multi hesaplardan kastığınızı farkettim; neden böyle birşey yaptınız? @BizeHerYer61

Özellikle cevaplamadım, kendi yolunda devam etsin. Rep puanı düzeltilmeli...

Rep puanı sayfası= https://destek.10tl.net/reputation.php?uid=15516
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2019 Saat: 20:56)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-07-2019 Saat: 18:38)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Özellikle cevaplamadım, kendi yolunda devam etsin. Rep puanı düzeltilmeli...

Rep puanı sayfası= https://destek.10tl.net/reputation.php?uid=15516

Hepsine de aynı yorumu yazmış

sneak-100-27520944.png

Burda ciddi bi sıkıntı var. Bu hesaplar arkadaşa ait değil. Hepsinin de açılma tarihleri farklı, gerçek kişiler yani. Bu arkadaş başka bir şey yapmış XDD
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping